Dodaj do ulubionych

Pranie i guma do zucia

13.06.03, 00:42
Witam
Nie wiem gdzie takiego posta mozna wstawic, wiec dalem go tutaj.
Chodzi o to ze niedawno usiadlem na gumie do zucia i to w nowiutenkich
spodniach, teraz interesuje mnie jak sie mozna jej pozbyc!
please help!
Obserwuj wątek
    • Gość: Nina Re: Pranie i guma do zucia IP: *.toya.net.pl 13.06.03, 00:45
      Okladasz lodem,jak zesztywnieje to wykruszasz.Moze ten lod wloz najpierw do
      woreczka foliowego:)
      Pozdrawiam.
    • aankaa Re: Pranie i guma do zucia 13.06.03, 01:19
      portki do zamrażarki na kilka godzin
      później wykruszyć i uprać
    • kathy38 Re: Pranie i guma do zucia 13.06.03, 09:40
      W Obi, środek do usuwania naklejek firmy Mellerud. Polecany na innym forum,
      niestety nie miałam okazji sprawdzić.
      • vereen Re: Pranie i guma do zucia 13.06.03, 10:56
        Nic z tym nie rób! Szybko do pralni. Miałam ten problem z bluzą i kurtką
        dziecka. W pralni powiedzieli, że jeśli próbowałam czyścić detergentem, to nic
        już nie poradzą. Z nietykanej kurtki pięknie wyczyścili a z polarka (po moich
        staraniach) została wytarta plama.
        Pozdrowienia v.
        • Gość: Jarek Re: Pranie i guma do zucia IP: *.piotrkow.cvx.ppp.tpnet.pl 14.06.03, 21:45
          vereen napisała:

          > Nic z tym nie rób! Szybko do pralni

          J gdzieeetam. 10 minut w zamrażarce i gumę po prostu można wykruszyć.

          J.
          • foboz Re: Pranie i guma do zucia 14.06.03, 23:45
            Dzieki wszystkim za pomoc!
          • Gość: kama Re: Pranie i guma do zucia IP: 213.216.82.* 16.06.03, 09:10
            Gość portalu: Jarek napisał(a):

            > vereen napisała:
            >
            > > Nic z tym nie rób! Szybko do pralni
            >
            > J gdzieeetam. 10 minut w zamrażarce i gumę po prostu można wykruszyć.
            >
            > J.

            Próbowałam tego sposobu z ciuchami dzieci - guma po kilkugodzinnym przebywaniu
            w zamrażalce nie "skruszała" - owszem nie ciągnęła się i nie kleiła, ale
            skruszyć się nie dała. Może dlatego, że bywa zazwyczaj już bardzo rozmazana i
            stanowi za cienką warstwę - za bardzo integruje się z włóknami materiału?
            Za to ładnie spiera się w pralce. Bez śladu!
            Pozdrawiam
            kama

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka