foboz 13.06.03, 00:42 Witam Nie wiem gdzie takiego posta mozna wstawic, wiec dalem go tutaj. Chodzi o to ze niedawno usiadlem na gumie do zucia i to w nowiutenkich spodniach, teraz interesuje mnie jak sie mozna jej pozbyc! please help! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Nina Re: Pranie i guma do zucia IP: *.toya.net.pl 13.06.03, 00:45 Okladasz lodem,jak zesztywnieje to wykruszasz.Moze ten lod wloz najpierw do woreczka foliowego:) Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
aankaa Re: Pranie i guma do zucia 13.06.03, 01:19 portki do zamrażarki na kilka godzin później wykruszyć i uprać Odpowiedz Link Zgłoś
kathy38 Re: Pranie i guma do zucia 13.06.03, 09:40 W Obi, środek do usuwania naklejek firmy Mellerud. Polecany na innym forum, niestety nie miałam okazji sprawdzić. Odpowiedz Link Zgłoś
vereen Re: Pranie i guma do zucia 13.06.03, 10:56 Nic z tym nie rób! Szybko do pralni. Miałam ten problem z bluzą i kurtką dziecka. W pralni powiedzieli, że jeśli próbowałam czyścić detergentem, to nic już nie poradzą. Z nietykanej kurtki pięknie wyczyścili a z polarka (po moich staraniach) została wytarta plama. Pozdrowienia v. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: Pranie i guma do zucia IP: *.piotrkow.cvx.ppp.tpnet.pl 14.06.03, 21:45 vereen napisała: > Nic z tym nie rób! Szybko do pralni J gdzieeetam. 10 minut w zamrażarce i gumę po prostu można wykruszyć. J. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kama Re: Pranie i guma do zucia IP: 213.216.82.* 16.06.03, 09:10 Gość portalu: Jarek napisał(a): > vereen napisała: > > > Nic z tym nie rób! Szybko do pralni > > J gdzieeetam. 10 minut w zamrażarce i gumę po prostu można wykruszyć. > > J. Próbowałam tego sposobu z ciuchami dzieci - guma po kilkugodzinnym przebywaniu w zamrażalce nie "skruszała" - owszem nie ciągnęła się i nie kleiła, ale skruszyć się nie dała. Może dlatego, że bywa zazwyczaj już bardzo rozmazana i stanowi za cienką warstwę - za bardzo integruje się z włóknami materiału? Za to ładnie spiera się w pralce. Bez śladu! Pozdrawiam kama Odpowiedz Link Zgłoś