Gość: Jerzy IP: *.katowice.ppp.tpnet.pl 20.02.01, 21:53 Szukam pracy na terenie Śląska jako administrator LAN ( Novell, NT ) lub serwisant PC; doświadczenie zawodowe, kursy, angielski. e-mail : vega52@yahoo.com Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kubi Re: Szukam pracy - komputery IP: 192.168.1.101, 195.82.188.* 21.02.01, 13:09 Powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magi Re: Szukam pracy - komputery IP: *.btinternet.com 23.02.01, 23:52 na jakie zarobki liczysz? jaki dobry jest twoj angielski? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerzy Re: Szukam pracy - komputery IP: *.katowice.ppp.tpnet.pl 25.02.01, 00:55 1. Może trochę poniżej średniej krajowej, naturalnie po ew. okresie próbnym 2. Angielski taki sobie, z dokumentacją fachową czy prostszym tekstem nie ma sprawy, od biedy też pogadam. Odpowiedz Link Zgłoś