Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    05.04.12, 18:02
    czy warto iść na studia na dietetykę? Jak sądzicie? Słyszę bardzo sprzeczne informacje, uczelnie oczywiście zachęcają, mówi się, że to zawód przyszłości, ale jest wiele głosów, że po tym nie ma ani pracy ani płacy. Ludzie chyba jeszcze nie zdają sobie sprawy z tego, jak ważne jest to, czym się odżywiamy, nie lubią diet, wolą leczyć niż zapobiegać ("łatwiej'). Jak myślicie?
    Obserwuj wątek
      • Gość: mila Re: Dietetyka IP: *.euro-net.pl 05.04.12, 19:21
        przede wszystkim ogromna większość ludzi nadal, jak idzie na dietę, to wybiera jakąś książkę/poradnik/dietę gazetową a kasę na dietetyka uważa za stratę pieniędzy. Podaż absolwentów jest więc zdecydowanie większa niż popyt. No ale tak jest wszedzie...
      • Gość: mordoklejka Re: Dietetyka IP: *.toya.net.pl 05.04.12, 23:47
        Moim zdaniem warto. Rynek jest na pewno rosnący. Aktualnie dietetyk (początkujący) bierze jakieś 60-80 zł ma godzinę, przy 10 klientach tygodniowo już da sie wyżyć.
      • jacekk13 Re: Dietetyka 06.04.12, 08:59
        nie warto. Szkoda czasu i pieniędzy. Jak chcesz coś studiować, to wybierz coś ściśle technicznego

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka