Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Szansa dla Ciebie

IP: 217.119.65.* 20.03.02, 13:48
    Jeśli pragniesz w przyszłości znaleźć dobrą pracę, to musisz postarać się o to
    już teraz.
    Proponuję Ci podjęcie praktyk u nas. Zadanie polega na wspomaganiu prac
    badawczych w środowisku internetowym, wyszukiwanie informacji i tworzenie baz
    danych.
    W zamian oferujemy pracę w młodym zespole, list referencyjny (!!!), ale bez
    wynagrodzenia.
    Ty poświęcasz nam trochę Twojego czasu, my potwierdzamy Twoje osiągnięcia.

Nie czekaj, napisz do mnie i przyślij mi swoje CV:

rekrutacja@cesj.pl
    Obserwuj wątek
      • Gość: SławekK Re: Szansa dla Ciebie IP: *.dtcomsa.com 20.03.02, 14:21
        Gość portalu: Dorota napisał(a):

> Jeśli pragniesz w przyszłości znaleźć dobrą pracę, to musisz postarać się o to
        > już teraz.
        > Proponuję Ci podjęcie praktyk u nas. Zadanie polega na wspomaganiu prac
        > badawczych w środowisku internetowym, wyszukiwanie informacji i tworzenie baz
        > danych.
        > W zamian oferujemy pracę w młodym zespole, list referencyjny (!!!), ale bez
        > wynagrodzenia.
        > Ty poświęcasz nam trochę Twojego czasu, my potwierdzamy Twoje osiągnięcia.
        >
        > Nie czekaj, napisz do mnie i przyślij mi swoje CV:
        >
        > rekrutacja@cesj.pl

Droga Pani Doroto,

Strasznie wzruszyła mnie Pani oferta pracy. Jestem pod wrażeniem. Dzięki takim
        firmą jak Wasza setki, jesli nie tysiące absolwentów zdobędzie upragnione
        referencje umożliwiające im znalezienie upragnionej pierwszej pracy. Jeśli Pani
        wyrazi taką ochotę z miłą chęcią napiszę Pani mój list referencyjny za Pani
        wspaniała ofertę.
        Pozdrawiam
        • jasmina_tdi droga Dorotko! 20.03.02, 19:08
          od razu odechcialo mi sie klikac w brzuszek Pajacyka!!!! musicie byc naprawde w
          kiepskiej sytuacji - postanawiam wiec te marne 5 gr dorzucac wam do budzetu!
          Nie wiem tylko, czy stac was na dzial strategii i darmowego analityka, ktory
          bylby wstanie policzyc wam, kiedy, dzieki mnie i moim staraniom wyjdziecie na
          prosta.
          Z drugiej strony frajerow nie sieja -sami wyrastaja wiec na pewno takowego
          znajdziesz. Jestem bardzo wzruszona opisana niedola! Wiesz co - Ty rowniez
          musisz myslec o swojej przyszlosci! Rzuc dane na skrzynke - wystawie ci
          referencje nawet bez pracy! Jestes tego warta :))))

buzi

jasminka
      • Gość: no-name1 Re: Szansa dla Ciebie IP: 195.217.253.* 21.03.02, 17:40
        I co, juz sie ktos zglosil? Jakas biedna sierotka? A moze specjalista wybitny?
        Wydaje mi sie, ze Wasza oferta bylaby jeszcze bardziej kuszaca, gdybyscie sobie
        kazali zaplacic za wystawienie tych referencji, albo przynajmniej za prace. Ja
        moge Wam zaoferowac niestety tylko jakies sto zl za miesiac wiec pewnie mnie
        nie przyjmiecie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka