Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    BEZROBOCIE I BEZROBOTNI

    10.05.05, 08:18
    Zapraszam do nowego forum dla ludzi bez pracy - z własnej woli lub z przyczyn
    "wyższych"... Chodzi o wymianę doświadczeń i wzajemne podtrzymanie się na
    duchu...;-)
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=29221
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka