a0017 10.05.05, 08:18 Zapraszam do nowego forum dla ludzi bez pracy - z własnej woli lub z przyczyn "wyższych"... Chodzi o wymianę doświadczeń i wzajemne podtrzymanie się na duchu...;-) forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=29221 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj