Gość: Analityk
IP: *.chello.pl
14.01.07, 01:20
Witam,
Czy ktoś zna jakieś sensowne forum skupiające analityków finansowych, ludzi
zajmujących się controllingiem, biznesplanami, modelami finansowymi itp.?
Dzięki za podpowiedzi.
Niezainteresowanych przepraszam za spam.