Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Forum analityków?

    IP: *.chello.pl 14.01.07, 01:20
    Witam,
    Czy ktoś zna jakieś sensowne forum skupiające analityków finansowych, ludzi
    zajmujących się controllingiem, biznesplanami, modelami finansowymi itp.?

    Dzięki za podpowiedzi.
    Niezainteresowanych przepraszam za spam.
    Obserwuj wątek
      • jimmyjazz Re: Forum analityków? 17.01.07, 09:57
        Gość portalu: Analityk napisał(a):

        > Witam,
        > Czy ktoś zna jakieś sensowne forum skupiające analityków finansowych, ludzi
        > zajmujących się controllingiem, biznesplanami, modelami finansowymi itp.?
        >
        > Dzięki za podpowiedzi.
        > Niezainteresowanych przepraszam za spam.

        Up, też jestem zainteresowany. Może ktoś coś zna?
        • Gość: Mam koślawe nogi Re: Forum analityków? IP: *.jmdi.pl 17.01.07, 14:42
          A może słyszeliście o jakiejś wolnej posadzie dla analityka?
          Jeśli tak, to zostawcie kontakt, jestem żywo zainteresowany.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka