Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Praca w Skarbówce.

    04.12.07, 23:57
    Mam pytanie jak się pracuje w Urzędzie Skarnowym. Warto?
    Obserwuj wątek
      • Gość: ??? Re: Praca w Skarbówce. IP: *.chello.pl 05.12.07, 21:44
        poważnie pytasz?!
        Najprawdopodobniej nie warto (zresztą zależy w którym mieście)
        • monika_04 Re: Praca w Skarbówce. 06.12.07, 08:19
          w ZUS też nie warto ;)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka