25lat1 04.12.07, 23:57 Mam pytanie jak się pracuje w Urzędzie Skarnowym. Warto? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ??? Re: Praca w Skarbówce. IP: *.chello.pl 05.12.07, 21:44 poważnie pytasz?! Najprawdopodobniej nie warto (zresztą zależy w którym mieście) Odpowiedz Link Zgłoś