Dodaj do ulubionych

Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać!

    • jolasek77 a ja... 12.01.05, 21:19
      skonczylam politechnike warszawska - jestem geodeta ( a ha ha ha haaaaaa....)
      spec.kartografia wink poki co bezrobotna sad((((((((((((((
      • bamboo gdzie geodeta poszukiwany??? 12.01.05, 21:35
        wlasnie, moze ktos w Siedlcach lub okolicy poszukuje do pracy geodety z
        zacieciem artystycznym? ja za Jolaska poreczam. wink
        • jolasek77 no wlasnie! 12.01.05, 23:02
          jakby ktos szukal duszy artysty i na papierze "mgr inz. geodeta" to powiem
          gdzie mnie znalezc wink
          ale nic wiecej nie pisze, bo mnie 'ktos' posądzi, ze ogloszenia daje tutaj, a
          nie to forum wink)))
          dzieki kas!
    • kati_p Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 12.01.05, 22:02
      wykształcenie średnie, zdałam w zeszłym roku maturę.
      teraz studiuję na 1 roku pedagogiki smile
      Ale mam ciocię artystkę malarkę, to może mam jakąś krew artystyczną? wink
    • anek.anek Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 12.01.05, 22:11
      Ups, a ja na maturze oficjalnie zakończyłamsad Było co prawda podejście do
      architektury krajobrazu, ale człowiekowi życie zawodowe się zamarzyło i na
      dokończenie studiów czasu nie starczyło.
      Ale co tam, nie żałuję.
    • bamboo do Inezja21 12.01.05, 22:33
      zycze ci szczerze jak najlepiej, zebys tego Mgr Artysta Muzyki obronila na bdb,
      ale jako kobieta z doswiadczeniami mowie, ze wyksztalcenie nie najwazniejsze w
      zyciu...pozdro
      ka
      • inezja21 Re: do Inezja21 13.01.05, 07:50
        A zasugerowałaś się cytatem z mojej sygnaturki? Jest autorstwa Barei....
        Wiem,wiem,że wykształcenie nie najważniejsze,a magistra to mam nadzieję obronić
        na 6smile
    • hadrjana Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 12.01.05, 22:46
      Wykształcenie formalnie średnie, jestem "nieskończonym" socjologiem i już
      raczej tego kierunku nie uda mi sie skończyć, bo zbyt wiele latek upłynęło...
      P.S. więc nie martw się, Niuciorku!
      • niuciorek Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 19.01.05, 19:36

        O jak milo mi sie zrobilo na duszy! Ufff! Przynajmniej nie jestem tu sama,
        jesli chodzi o brak wyzszego wyksztalceniawink Ale za to jestem jedyna i
        niepowtarzalna hihi
    • karolaus Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 12.01.05, 23:19
      Zawód oczekiwany: lekarz medycyny, na razie studentka V roku,
      zawód ukochany: żonusia i mamusia 9 miesięcznego Kubusia,
      poza tym: konsultantka Mary Kay,
      a od niedawna także: dłubiąca w serwetkach smile

      Pozdrowienia
    • mviva Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 12.01.05, 23:46
      mgr inż. informatyki, spec. systemy i sieci komputerowe... Od skończenia studiów
      (6 miesięcy) bezrobotna sad, ale za to spełniająca się artystycznie big_grin (nie ma
      tego złego, tylko kasy na materiały by się coś przydało...)
      • jolasek77 tak tak 13.01.05, 00:03
        i mi by sie przydalo troche albo i wiecej pieniedzy na materialy, bom bez
        pracy. no ale chyba tak jakos zle to urzadzone - albo masz czas a jestes bez
        kasy, albo masz kase, ale robote od rana do pozna... ostatecznie dobrze by bylo
        pojsc do pracy, i nie spac w ogole wink
    • kinga.julia Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 00:20
      No to też się przyznam. Jestem na tym forum od mniej więcej tygodnia (ale za to
      intensywnie - uzaleznienie). Z wykształcenia - polonistka. Zawód wykonywany -
      dziennikarka. Stan fajtyczny - rzuciłam robotę, bo miałam jej dosyć i nerwy w
      strzępach. A teraz maluję, doglądam dzieci, próbuję decoupage'u...
      • maja281 Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 00:31
        Wykształcenie: Socjologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.
        Jeśli chodzi o ulubione zajęcia po pracy to: piszę bajki(czasem na zamówienie)
        ostatnio też robię kolczykismile.
      • kasicaaa Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 10:18
        Hi hi - to tak jak ja!
        - wykształcenie - mgr filologii polskiej
        - zawód wykonywany_ale_porzucony (z tego samego powodu co kinga.julia) -
        dziennikarka

        Z tą drobną różnicą, że "wzięłam sprawy w swoje ręce" i razem z koleżanką
        założyłyśmy własną firmę - zajmujemy się wydawaniem gazetek branżowych (piszemy
        do nich też), reklamą, grafiką, PR i takimi tam. A moje plastyczne "kuku"
        przydaje mi się w pracy - przy projektowaniu różnych rzeczy (ulotek, reklam,
        stron gazet) i przy różnych okazjach wykorzystuję swoje rysunki (zamiast dawać
        oklepańce z Corela np. do życzeń świątecznych czy reklam - przy okazji zero
        problemu z prawami autorskimi). No i najważniejsze - teraz więcej czasu dla
        rodziny i dla siebie, więc na ogół mogę "podłubać" sobie dla przyjemności.
        Tak, to jest życie!!! smile))
        Ani przez sekundę nie żałowałam, że się zwolniłam z wypasionej gazety z
        prestiżem wink
        • hen0i Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 10:40
          > Ani przez sekundę nie żałowałam, że się zwolniłam z wypasionej gazety z
          > prestiżem wink

          hihihi, ciekawe co to za gazeta smile Intuicja mi podpowiada, ze to.. ta sama z której i ja sie zwolniłam smile smile smile
      • karmina1 Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 13:14
        witaj w klubie- ja równiez z wykształcenia jestem polonistką ,
        nie pracuję w zawodzie i zajmuję się tym co lubię - mieszkam nad morzem- więc
        wiadomo czym ,
        no i pilnuję ,aby zaliczyć jak najmniej stresu .
        Przecież w końcu życie to książka, i nie ma drugiego tomu .
        • kasicaaa Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 14.01.05, 11:25
          pięknie powiedziane smile
    • asik12 Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 08:16
      Początkujący forumowicz - mgr politolog (samorząd)
      • karolka_m Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 08:38
        hm... inżynier technologii spozywczej, magister zarządzania i marketingu, a za
        rok mam nadzieję doktor nauk technicznych i pewnie bezrobotna sad
    • morgana_le_fay Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 09:24
      Magister Sztuki. Wielokrotnie skończony, bo dwie uczelnie, pięć
      specjalizacji. Wolny (?) twórca... Po latach oprócz powyższego leśny
      człowiek, dzikus nieomal, Zosia Samosia, wybitny murarz, cieśla -wizjoner,
      hydraulik - artysta, ogrodnik - cudotwórca i ogólnie "Człowiek Czynu".

      pozdrawiam
      m.
      • agniemat Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 10:13
        mgr.inż.ekonomii
    • nenuphar77 Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 10:32
      ooooo ale macie ciekawe zawody
      smile

      ja jestem MGR NAUK O RODZINIE

      bardzo ciekawe studia, ale nie ma po nich pracy sad
      oczywiscie nie pracuje w zawodzie
      na studiach miałam: psychologie, pedagogike, filozofie, a nawet anatomie i
      fizjologie czlowieka, socjologie i wiele jeszcze innych przedmiotow
      powinnam pomagac patologicznym rodzinom, ale takich jak ja nie chca przyjmowac
      do pracy, bo studia nie sa znane i rozpowszechnione w Polsce
      na 60 osob z mojego roku, tylko 1 dziewczyna znalazla prace w zawodzie
      • ewana3 Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 11:44
        z zawodu Technik-Plastyk, kierunek tkactwo artystyczne,
        a pracuję w firmie komputerowej, po pracy zajmuję się reklamą
        pozdrawiam
      • mamand Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 12:50
        ooo
        a na jakiej uczelni?
    • pyznarka1 matma :) 13.01.05, 12:08
      Studentka matematyki stosowanej na 3 roku smile

      Ale wiecie co się rzuca w oczy, pomijająć już wszystkie "artystyczne" zawody ?
      Strasznie dużo tu informatyków smile
    • ziranka Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 17:13
      A ja jestem mgr pedagogiki opiekuńczej smile a wszystkie pomysły stąd przydają mi
      sie w pracy (terapeuta zajęciowy) Więc jeszce raz - Hip hip- hUUURA za takie
      forum smilesmilesmile
      • enyya Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 17:23
        A ja jestem z wykształcenia mgr chemik, a pracowałam w finansach, no i lubie sobie podłubać troszeczkę smile))
    • dorka77 Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 14.01.05, 00:39
      Mgr ekonomii - bankowość i finanse, z zawodu wykonywanego nauczycielka
      j.angielskiego.
    • qlka_79 Półtora magistra 14.01.05, 10:32
      - magister filologii polskiej o specjalności dziennikarskiej
      - studentka 4 r. socjologii
      • amygdala Re: Półtora magistra 14.01.05, 18:56
        Ja też półtora:
        mgr psychologii
        3 rok biologii

        • qlka_79 Re: Półtora magistra 14.01.05, 19:14
          No moje to się jeszcze łączy, ale Twoje?
          Czemu tak?
          Uznałaś, że psychologia to nie to? Czy po prostu interesuje Cię wiele
          kierunków? A może to połaczenie psychobiologii?

          Przez cały ogólniak mówiłam, że idę na psychologię. To chyba zasługa anioła
          stróża, że zmieniłam decyzję!
          A po tym, co nam pan psycholog wygadywał na ćwiczeniach, straciłam resztki
          szacunku do tej nauki (zresztą socjologia też jest naciągana i miejscami wręcz
          poważnie chora).
          • amygdala Re: Półtora magistra 14.01.05, 19:52
            Łączy się, łączy. Właśnie tak jak napisałaś - psychobiologia, choć to zbyt
            szerokie pojęcie. Bardziej psychofizjologia. Mózg i tyle. I masz racje z tym
            naciąganiem - na biologie poszłam, bo po pierwsze zrobiłam na ps wszystkie
            możliwe kursy z ww dziedziny i było mi mało, no a po drugie - obok ps
            poznawczej psychofizjologia jest wg mnie najbardziej "naukowa", przez co
            rozumiem, że tam możesz się dowiedzieć jak coś wygląda czy działa NAPRAWDĘ, a
            nie tylko zagrzebujesz się w kolejnych teoriach i konstruktach.
            pozdrawiam
            Amygdala
            • qlka_79 Re: Półtora magistra 14.01.05, 20:13
              Ooo, to właśnie miałam na myśli.
              Wkurza mnie takie rzucanie teoriami, które powstały, bo ktoś miał za dużo czau.
              W gruncie rzeczy to chyba nigdy się nie dowiemy wszystkiego, a człowiek choć
              znany, to jednak nieprzewidywalny. I całe szczęście!

              A widziałaś w Polityce artykuł o książce z psychofizjologii?
              • amygdala Re: Półtora magistra 15.01.05, 12:01
                A nie wiedziałam. Co to za książka?
                • qlka_79 Re: Półtora magistra 16.01.05, 22:10
                  Tu masz linka do artykułu:
                  polityka.onet.pl/162,1211239,1,0,2486-2005-02,artykul.html
                  smile
    • dczeraniuk Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 14.01.05, 11:18
      Mgr ekonomii, a z zawodu konsultant wdrozeniowiec od programow ksiegowych smile
      troche daleko od plastyki, ale przyznam sie, ze bylam w liceum plastycznym na
      egzaminie, ktorego nie zdalam smile.
    • eva.maria Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 14.01.05, 15:48
      to byl swietny pomysl z tym pytaniem o zawod. Bo ja juz coraz bardziej
      niesmialo i cichutko zagladalam na to forum - bo tu pewnie sami plastycy,
      fachowcy i z papieramiwink
      a ja jestem lekarka ale uwielbiam cos dziergac, dlubac, malowac...
    • civi1 Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 14.01.05, 19:27
      a ja juz za 3 kolokwia i 3 egzaminy lekarz weterynarii smile znaczy artysta jak się
      patrzy, bo kazdy weciarz to artysta, czasmai jak cos zmauje to świety Boze nie
      pomoże wink big_grin
    • zaria Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 16.01.05, 10:41
      A ja za pol roku bede etnologiem , az mi sie nie chce w to wierzyc smile
      Pozdrawiam dwie piszace tu etnografki smile))
      A za poltora, jak Bog da, to mgr stosunkow miedzynarodowych....
      ale zainteresowania w inna strone leca......
      • zaria cd 16.01.05, 10:48
        na forum jestem poczatkujaca, ale juz zaangazowana smile wiec dolozylam
        swoja "cegielke" smile najchetniej dolozylabym tez zdjecia, ale nie mam
        cyfrowki...ech... smile
        pozdrawiam wszystkich smile)))
        • joasiiik25 Re: ja:) 19.01.05, 20:10
          mgr pedagogiki
          speclanlosc: pedagogika opiekunczo-wychowawcza
          samouczka: grafik komputerowy etap srednio zaawansowany ale wciaz sie uczesmile
          • calvados_s i ja 19.01.05, 20:27
            socjolog
            • qlka_79 Re: i ja 19.01.05, 22:20
              A w jakim ośrodku akademickim?
              I gdzie pracujesz - jeśli wolno spytać? Bo nie bardzo widzę dla siebie pracę po
              tych studiachuncertain
      • principessa11 Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 24.01.05, 16:00
        A ja, myślałam że nie będę w mniejszości, a jednak - niedługo mgr sztuki łódzkiego ASP - ale nie jestem w pracowni biżuterii! smile
    • anatolka1 Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 20.01.05, 23:26
      jesli się oderwe w koncu od tego forum to pewnie za pół roku obronię się na
      kierunku pedagogika socjalna i resocjalizacyja... z zamiłowania dlubacz-
      kombinator a w środku mnie siedzi średnia kura domowa (w marzeniach wiejska a
      nie jak do tej pory miejska)
      • jolasek77 do anatolka1 :) 20.01.05, 23:30
        jak juz zaczelas to nie tak latwo oderwac sie od forum, to chyba silny
        narkotyk, mysle wink)) zobaczysz wink
        no, ale na pewno nie szkodzi, wrecz przeciwnie smile)))
        to rozgosc sie na dobre smile
    • hadrjana Refleksyjka... 21.01.05, 01:49
      Tak mnie naszło po lekturze tego wątku: jak 12 lat temu zdawałam maturę, to
      wszyscy głośno trabili, że tylko 7 procent Polaków legitymuje sie wyższym
      wykształceniem... Czyli przemiany ustrojowe chociaz na cos się przydały... I
      teraz pytanie do socjologów "ukończonych" albo prawie ukończonych: czy ktos
      moze reflektuje na przeprowadzenie badań w kierunku ustalenia, czy
      działalnością "artystyczną" zajmuja sie osoby z wyższym wykształceniem - z
      racji wykształcenia, czy tez może predyspozycje artystyczne powoduja chęć
      samodoskonalenia na studiach? ;oP
    • bruja_moni Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 21.01.05, 21:03
      III rok na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej.. kurcze, już półmetek się zbliża...
      • civi1 :) 22.01.05, 09:21
        A gdzie? jesli można spytać? bo ja juz dawno po półmetku smile
        • bruja_moni Re: :) 23.01.05, 21:58
          czy to pytanie do mnie bylo? jeśli do mnie, to w Warszawie - SGGW
    • drozdzoweczka Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 21.01.05, 23:50
      Mgr ekonomii - specjalizacja: strategie rozwoju i doradztwo ekonomiczne
      (strasznie mi się ta nazwa kierunku podobała ;-> i dlatego go wybrałam - w
      porównaniu z rachunkowością z licencjata). Zmierzam jednak w dobrym kierunku,
      bo coraz bardziej odchodzę od cyferek w rachunkowości wink. Może kiedyś
      zrealizuję swoje marzenie i będę studiować coś artystycznego?
    • aniielica Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 22.01.05, 01:28
      A ja jestem niedoszłym chemikiem (nie wytrzymałam na tych studiach i czyum prędzej z nich uciekłam) a za kilka lat będę magistrem sztuki (o ile Bóg pozwolismilesmilesmile) Od 10 lat gram na flecie poprzecznym. Oprócz tego czasami cos sobie dłubie w domu. Ostatnio notesy na adresy, które rozdaję znajomym w prezentachsmile
    • yoza Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 24.01.05, 14:31
      mgr archeolog.
      widzę że większośc nie jest po ASP, ale przecież :dłubiemy: z zamiłowania i dla
      przyjemności (ja przynajmniej pomiędzy jednym dołkiem a drugimsmile).
      pozdrawiam wszystkich

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka