jolasek77 a ja... 12.01.05, 21:19 skonczylam politechnike warszawska - jestem geodeta ( a ha ha ha haaaaaa....) spec.kartografia poki co bezrobotna (((((((((((((( Odpowiedz Link
bamboo gdzie geodeta poszukiwany??? 12.01.05, 21:35 wlasnie, moze ktos w Siedlcach lub okolicy poszukuje do pracy geodety z zacieciem artystycznym? ja za Jolaska poreczam. Odpowiedz Link
jolasek77 no wlasnie! 12.01.05, 23:02 jakby ktos szukal duszy artysty i na papierze "mgr inz. geodeta" to powiem gdzie mnie znalezc ale nic wiecej nie pisze, bo mnie 'ktos' posądzi, ze ogloszenia daje tutaj, a nie to forum ))) dzieki kas! Odpowiedz Link
kati_p Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 12.01.05, 22:02 wykształcenie średnie, zdałam w zeszłym roku maturę. teraz studiuję na 1 roku pedagogiki Ale mam ciocię artystkę malarkę, to może mam jakąś krew artystyczną? Odpowiedz Link
anek.anek Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 12.01.05, 22:11 Ups, a ja na maturze oficjalnie zakończyłam Było co prawda podejście do architektury krajobrazu, ale człowiekowi życie zawodowe się zamarzyło i na dokończenie studiów czasu nie starczyło. Ale co tam, nie żałuję. Odpowiedz Link
bamboo do Inezja21 12.01.05, 22:33 zycze ci szczerze jak najlepiej, zebys tego Mgr Artysta Muzyki obronila na bdb, ale jako kobieta z doswiadczeniami mowie, ze wyksztalcenie nie najwazniejsze w zyciu...pozdro ka Odpowiedz Link
inezja21 Re: do Inezja21 13.01.05, 07:50 A zasugerowałaś się cytatem z mojej sygnaturki? Jest autorstwa Barei.... Wiem,wiem,że wykształcenie nie najważniejsze,a magistra to mam nadzieję obronić na 6 Odpowiedz Link
hadrjana Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 12.01.05, 22:46 Wykształcenie formalnie średnie, jestem "nieskończonym" socjologiem i już raczej tego kierunku nie uda mi sie skończyć, bo zbyt wiele latek upłynęło... P.S. więc nie martw się, Niuciorku! Odpowiedz Link
niuciorek Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 19.01.05, 19:36 O jak milo mi sie zrobilo na duszy! Ufff! Przynajmniej nie jestem tu sama, jesli chodzi o brak wyzszego wyksztalcenia Ale za to jestem jedyna i niepowtarzalna hihi Odpowiedz Link
karolaus Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 12.01.05, 23:19 Zawód oczekiwany: lekarz medycyny, na razie studentka V roku, zawód ukochany: żonusia i mamusia 9 miesięcznego Kubusia, poza tym: konsultantka Mary Kay, a od niedawna także: dłubiąca w serwetkach Pozdrowienia Odpowiedz Link
mviva Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 12.01.05, 23:46 mgr inż. informatyki, spec. systemy i sieci komputerowe... Od skończenia studiów (6 miesięcy) bezrobotna , ale za to spełniająca się artystycznie (nie ma tego złego, tylko kasy na materiały by się coś przydało...) Odpowiedz Link
jolasek77 tak tak 13.01.05, 00:03 i mi by sie przydalo troche albo i wiecej pieniedzy na materialy, bom bez pracy. no ale chyba tak jakos zle to urzadzone - albo masz czas a jestes bez kasy, albo masz kase, ale robote od rana do pozna... ostatecznie dobrze by bylo pojsc do pracy, i nie spac w ogole Odpowiedz Link
kinga.julia Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 00:20 No to też się przyznam. Jestem na tym forum od mniej więcej tygodnia (ale za to intensywnie - uzaleznienie). Z wykształcenia - polonistka. Zawód wykonywany - dziennikarka. Stan fajtyczny - rzuciłam robotę, bo miałam jej dosyć i nerwy w strzępach. A teraz maluję, doglądam dzieci, próbuję decoupage'u... Odpowiedz Link
maja281 Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 00:31 Wykształcenie: Socjologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Jeśli chodzi o ulubione zajęcia po pracy to: piszę bajki(czasem na zamówienie) ostatnio też robię kolczyki. Odpowiedz Link
kasicaaa Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 10:18 Hi hi - to tak jak ja! - wykształcenie - mgr filologii polskiej - zawód wykonywany_ale_porzucony (z tego samego powodu co kinga.julia) - dziennikarka Z tą drobną różnicą, że "wzięłam sprawy w swoje ręce" i razem z koleżanką założyłyśmy własną firmę - zajmujemy się wydawaniem gazetek branżowych (piszemy do nich też), reklamą, grafiką, PR i takimi tam. A moje plastyczne "kuku" przydaje mi się w pracy - przy projektowaniu różnych rzeczy (ulotek, reklam, stron gazet) i przy różnych okazjach wykorzystuję swoje rysunki (zamiast dawać oklepańce z Corela np. do życzeń świątecznych czy reklam - przy okazji zero problemu z prawami autorskimi). No i najważniejsze - teraz więcej czasu dla rodziny i dla siebie, więc na ogół mogę "podłubać" sobie dla przyjemności. Tak, to jest życie!!! )) Ani przez sekundę nie żałowałam, że się zwolniłam z wypasionej gazety z prestiżem Odpowiedz Link
hen0i Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 10:40 > Ani przez sekundę nie żałowałam, że się zwolniłam z wypasionej gazety z > prestiżem hihihi, ciekawe co to za gazeta Intuicja mi podpowiada, ze to.. ta sama z której i ja sie zwolniłam Odpowiedz Link
karmina1 Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 13:14 witaj w klubie- ja równiez z wykształcenia jestem polonistką , nie pracuję w zawodzie i zajmuję się tym co lubię - mieszkam nad morzem- więc wiadomo czym , no i pilnuję ,aby zaliczyć jak najmniej stresu . Przecież w końcu życie to książka, i nie ma drugiego tomu . Odpowiedz Link
kasicaaa Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 14.01.05, 11:25 pięknie powiedziane Odpowiedz Link
asik12 Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 08:16 Początkujący forumowicz - mgr politolog (samorząd) Odpowiedz Link
karolka_m Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 08:38 hm... inżynier technologii spozywczej, magister zarządzania i marketingu, a za rok mam nadzieję doktor nauk technicznych i pewnie bezrobotna Odpowiedz Link
morgana_le_fay Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 09:24 Magister Sztuki. Wielokrotnie skończony, bo dwie uczelnie, pięć specjalizacji. Wolny (?) twórca... Po latach oprócz powyższego leśny człowiek, dzikus nieomal, Zosia Samosia, wybitny murarz, cieśla -wizjoner, hydraulik - artysta, ogrodnik - cudotwórca i ogólnie "Człowiek Czynu". pozdrawiam m. Odpowiedz Link
nenuphar77 Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 10:32 ooooo ale macie ciekawe zawody ja jestem MGR NAUK O RODZINIE bardzo ciekawe studia, ale nie ma po nich pracy oczywiscie nie pracuje w zawodzie na studiach miałam: psychologie, pedagogike, filozofie, a nawet anatomie i fizjologie czlowieka, socjologie i wiele jeszcze innych przedmiotow powinnam pomagac patologicznym rodzinom, ale takich jak ja nie chca przyjmowac do pracy, bo studia nie sa znane i rozpowszechnione w Polsce na 60 osob z mojego roku, tylko 1 dziewczyna znalazla prace w zawodzie Odpowiedz Link
ewana3 Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 11:44 z zawodu Technik-Plastyk, kierunek tkactwo artystyczne, a pracuję w firmie komputerowej, po pracy zajmuję się reklamą pozdrawiam Odpowiedz Link
mamand Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 12:50 ooo a na jakiej uczelni? Odpowiedz Link
pyznarka1 matma :) 13.01.05, 12:08 Studentka matematyki stosowanej na 3 roku Ale wiecie co się rzuca w oczy, pomijająć już wszystkie "artystyczne" zawody ? Strasznie dużo tu informatyków Odpowiedz Link
ziranka Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 17:13 A ja jestem mgr pedagogiki opiekuńczej a wszystkie pomysły stąd przydają mi sie w pracy (terapeuta zajęciowy) Więc jeszce raz - Hip hip- hUUURA za takie forum Odpowiedz Link
enyya Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 13.01.05, 17:23 A ja jestem z wykształcenia mgr chemik, a pracowałam w finansach, no i lubie sobie podłubać troszeczkę )) Odpowiedz Link
dorka77 Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 14.01.05, 00:39 Mgr ekonomii - bankowość i finanse, z zawodu wykonywanego nauczycielka j.angielskiego. Odpowiedz Link
qlka_79 Półtora magistra 14.01.05, 10:32 - magister filologii polskiej o specjalności dziennikarskiej - studentka 4 r. socjologii Odpowiedz Link
amygdala Re: Półtora magistra 14.01.05, 18:56 Ja też półtora: mgr psychologii 3 rok biologii Odpowiedz Link
qlka_79 Re: Półtora magistra 14.01.05, 19:14 No moje to się jeszcze łączy, ale Twoje? Czemu tak? Uznałaś, że psychologia to nie to? Czy po prostu interesuje Cię wiele kierunków? A może to połaczenie psychobiologii? Przez cały ogólniak mówiłam, że idę na psychologię. To chyba zasługa anioła stróża, że zmieniłam decyzję! A po tym, co nam pan psycholog wygadywał na ćwiczeniach, straciłam resztki szacunku do tej nauki (zresztą socjologia też jest naciągana i miejscami wręcz poważnie chora). Odpowiedz Link
amygdala Re: Półtora magistra 14.01.05, 19:52 Łączy się, łączy. Właśnie tak jak napisałaś - psychobiologia, choć to zbyt szerokie pojęcie. Bardziej psychofizjologia. Mózg i tyle. I masz racje z tym naciąganiem - na biologie poszłam, bo po pierwsze zrobiłam na ps wszystkie możliwe kursy z ww dziedziny i było mi mało, no a po drugie - obok ps poznawczej psychofizjologia jest wg mnie najbardziej "naukowa", przez co rozumiem, że tam możesz się dowiedzieć jak coś wygląda czy działa NAPRAWDĘ, a nie tylko zagrzebujesz się w kolejnych teoriach i konstruktach. pozdrawiam Amygdala Odpowiedz Link
qlka_79 Re: Półtora magistra 14.01.05, 20:13 Ooo, to właśnie miałam na myśli. Wkurza mnie takie rzucanie teoriami, które powstały, bo ktoś miał za dużo czau. W gruncie rzeczy to chyba nigdy się nie dowiemy wszystkiego, a człowiek choć znany, to jednak nieprzewidywalny. I całe szczęście! A widziałaś w Polityce artykuł o książce z psychofizjologii? Odpowiedz Link
qlka_79 Re: Półtora magistra 16.01.05, 22:10 Tu masz linka do artykułu: polityka.onet.pl/162,1211239,1,0,2486-2005-02,artykul.html Odpowiedz Link
dczeraniuk Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 14.01.05, 11:18 Mgr ekonomii, a z zawodu konsultant wdrozeniowiec od programow ksiegowych troche daleko od plastyki, ale przyznam sie, ze bylam w liceum plastycznym na egzaminie, ktorego nie zdalam . Odpowiedz Link
eva.maria Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 14.01.05, 15:48 to byl swietny pomysl z tym pytaniem o zawod. Bo ja juz coraz bardziej niesmialo i cichutko zagladalam na to forum - bo tu pewnie sami plastycy, fachowcy i z papierami a ja jestem lekarka ale uwielbiam cos dziergac, dlubac, malowac... Odpowiedz Link
civi1 Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 14.01.05, 19:27 a ja juz za 3 kolokwia i 3 egzaminy lekarz weterynarii znaczy artysta jak się patrzy, bo kazdy weciarz to artysta, czasmai jak cos zmauje to świety Boze nie pomoże Odpowiedz Link
zaria Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 16.01.05, 10:41 A ja za pol roku bede etnologiem , az mi sie nie chce w to wierzyc Pozdrawiam dwie piszace tu etnografki )) A za poltora, jak Bog da, to mgr stosunkow miedzynarodowych.... ale zainteresowania w inna strone leca...... Odpowiedz Link
zaria cd 16.01.05, 10:48 na forum jestem poczatkujaca, ale juz zaangazowana wiec dolozylam swoja "cegielke" najchetniej dolozylabym tez zdjecia, ale nie mam cyfrowki...ech... pozdrawiam wszystkich ))) Odpowiedz Link
joasiiik25 Re: ja:) 19.01.05, 20:10 mgr pedagogiki speclanlosc: pedagogika opiekunczo-wychowawcza samouczka: grafik komputerowy etap srednio zaawansowany ale wciaz sie ucze Odpowiedz Link
qlka_79 Re: i ja 19.01.05, 22:20 A w jakim ośrodku akademickim? I gdzie pracujesz - jeśli wolno spytać? Bo nie bardzo widzę dla siebie pracę po tych studiach Odpowiedz Link
principessa11 Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 24.01.05, 16:00 A ja, myślałam że nie będę w mniejszości, a jednak - niedługo mgr sztuki łódzkiego ASP - ale nie jestem w pracowni biżuterii! Odpowiedz Link
anatolka1 Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 20.01.05, 23:26 jesli się oderwe w koncu od tego forum to pewnie za pół roku obronię się na kierunku pedagogika socjalna i resocjalizacyja... z zamiłowania dlubacz- kombinator a w środku mnie siedzi średnia kura domowa (w marzeniach wiejska a nie jak do tej pory miejska) Odpowiedz Link
jolasek77 do anatolka1 :) 20.01.05, 23:30 jak juz zaczelas to nie tak latwo oderwac sie od forum, to chyba silny narkotyk, mysle )) zobaczysz no, ale na pewno nie szkodzi, wrecz przeciwnie ))) to rozgosc sie na dobre Odpowiedz Link
hadrjana Refleksyjka... 21.01.05, 01:49 Tak mnie naszło po lekturze tego wątku: jak 12 lat temu zdawałam maturę, to wszyscy głośno trabili, że tylko 7 procent Polaków legitymuje sie wyższym wykształceniem... Czyli przemiany ustrojowe chociaz na cos się przydały... I teraz pytanie do socjologów "ukończonych" albo prawie ukończonych: czy ktos moze reflektuje na przeprowadzenie badań w kierunku ustalenia, czy działalnością "artystyczną" zajmuja sie osoby z wyższym wykształceniem - z racji wykształcenia, czy tez może predyspozycje artystyczne powoduja chęć samodoskonalenia na studiach? ;oP Odpowiedz Link
bruja_moni Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 21.01.05, 21:03 III rok na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej.. kurcze, już półmetek się zbliża... Odpowiedz Link
bruja_moni Re: :) 23.01.05, 21:58 czy to pytanie do mnie bylo? jeśli do mnie, to w Warszawie - SGGW Odpowiedz Link
drozdzoweczka Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 21.01.05, 23:50 Mgr ekonomii - specjalizacja: strategie rozwoju i doradztwo ekonomiczne (strasznie mi się ta nazwa kierunku podobała ;-> i dlatego go wybrałam - w porównaniu z rachunkowością z licencjata). Zmierzam jednak w dobrym kierunku, bo coraz bardziej odchodzę od cyferek w rachunkowości . Może kiedyś zrealizuję swoje marzenie i będę studiować coś artystycznego? Odpowiedz Link
aniielica Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 22.01.05, 01:28 A ja jestem niedoszłym chemikiem (nie wytrzymałam na tych studiach i czyum prędzej z nich uciekłam) a za kilka lat będę magistrem sztuki (o ile Bóg pozwoli) Od 10 lat gram na flecie poprzecznym. Oprócz tego czasami cos sobie dłubie w domu. Ostatnio notesy na adresy, które rozdaję znajomym w prezentach Odpowiedz Link
yoza Re: Jakie macie wykształcenie? Pisać,pisać! 24.01.05, 14:31 mgr archeolog. widzę że większośc nie jest po ASP, ale przecież :dłubiemy: z zamiłowania i dla przyjemności (ja przynajmniej pomiędzy jednym dołkiem a drugim). pozdrawiam wszystkich Odpowiedz Link