Dodaj do ulubionych

Allegrowy zakup...

29.01.05, 13:03
Przed chwila wypatrzyłam na allegro werniks pękający Apa Ferrario za 8 zł
buteleczka podobno 100 ml, rzuciłam się i kupiłam dwa od razusmile W sumie
pieniadze niewielkie... tylo na stronie apa ferrario nie widzę takiej
pojemności lakieru pękającego... no cóż... zobaczymy jak przyjdzie... mam
nadzieję, że moja radość nie zostanie sprowadzona do parterusmile
Obserwuj wątek
    • kati_p Re: Allegrowy zakup... 29.01.05, 14:30
      nie martw się smile
      może to jakaś 'speszal edyszon' smile
      • mrouh Re: Allegrowy zakup... 29.01.05, 15:04
        E, nie no ja nie sądzę, żeby ktoś podrabiał wermiksywink Tylko może stary jakiś
        albo co? Albo nowysmile Ludź, od którego kupiłam miał też inne media malarskie w
        niskich cenach, więc jakoś mnie przekonał. Juz się nie mogę doczekaćsmile hihi!
        • magiczna_chwila Re: Allegrowy zakup... 29.01.05, 15:23
          mrouh... a podaj login tego sprzedawcy?
          Może i dla mnie coś się jeszcze znajdzie?
          Czy też może zgarnęłaś cały towar?tongue_out
    • guga74 Ha ha hihihi 29.01.05, 15:26
      A ja go wypatrzyłam wczoraj i własnie miałam dać Wam-wytrawnym dekupażystkom znać na tym forum! Bo ja, początkująca, mam na razie tylko serwetki i sam werniks by mnie nie uratowałwink
      • mrouh Re: Ha ha hihihi 29.01.05, 15:44
        Proszę bardzo, ale nieskromnie zgarnęłam dwie sztuki z tzrechwink a wcześniej
        ktoś już jedną kupił, więc się werniks skończył... To ta użytkownik:

        allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2136988
        Pisze, że to wyprzedaż ze sklepu, może ma coś jeszcze, można zapytać...
        • niuciorek Re: Ha ha hihihi 30.01.05, 14:07
          Wtrącę się pomimo tego, ze nie znam się na materiałach do decoupagu. Weszłam
          sobie popatrzeć na allegro, bo skoro "wyprzedaż ze sklepu" to może i mnie coś
          zainteresuje. Jedno co mnie zastanowiło to to, że jestem z tego samego miasta
          co sprzedawca. Nie kojarzę, żeby jakiś sklep z takimi artykułami się
          zlikwidował, bo póki co, to jest jeden i on sie tylko przeniósł... Myślę o
          sklepie dla plastyków. Napewno to sprawdzę...
          • mrouh Re: Ha ha hihihi 30.01.05, 14:13
            Wiesz, człowiek może mieć sklep gdzie indziej... Sama znam osoby z mojego
            miasta, które piszą w "lokalizacji" co innego i niekoniecznie jest to chęć
            oszustwa ... zobaczymy, bardzo się tym nie martwięsmile W końcu to nie majatek...
            Ale gdyby udało Ci się czegoś dowiedzieć, to nie zaszkodzismile
          • mrouh Re: Ha ha hihihi 30.01.05, 14:20
            Niuciorku, pozwolę sobie wysłac Ci maila na gazetowy adres, dobrze? smile
          • kati_p Re: Ha ha hihihi 30.01.05, 19:26
            powiało grozą smile może plastycy piorą pieniądze? smile
            • mrouh Re: Ha ha hihihi 30.01.05, 19:35
              eee... tam, lepiej by im wyszło malowanie na nowowink własnoręcznie wykonane
              banknoty, to jest coś, no nie? wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka