pistacja_zielona
28.02.05, 11:02
Obserwuję u siebie dziwne objawy. Po włączeniu komputera, zaraz wchodzę do
internetu, gdzie Gazeta Wyborcza jest ustawiona jako strona startowa. Pożniej
klikam na forum loguje sie do Pięknych _ozdób i przesiaduję tu godzinami.
Acha zapomniałam dodać, że robię to albo zaraz po obudzeniu albo po wejściu
do domu. Uzależnienie jakie, czy co....
Pozdrawiam w mroźny dzionek.