Dodaj do ulubionych

Nie wiem jak to nazwać.

28.02.05, 11:02
Obserwuję u siebie dziwne objawy. Po włączeniu komputera, zaraz wchodzę do
internetu, gdzie Gazeta Wyborcza jest ustawiona jako strona startowa. Pożniej
klikam na forum loguje sie do Pięknych _ozdób i przesiaduję tu godzinami.
Acha zapomniałam dodać, że robię to albo zaraz po obudzeniu albo po wejściu
do domu. Uzależnienie jakie, czy co....
Pozdrawiam w mroźny dzionek.
Obserwuj wątek
    • ewana3 Re: Uzależnienie:))) 28.02.05, 11:13
      To jest tosmile
      Ja też tak mam, i założę się że zaraz przyzna się do tego samego masa osóbsmile
      pozdrawiam
      • elenuke Re: Uzależnienie:))) 28.02.05, 11:31
        I ja i ja tez sie przyznaje,za mna dokladnie to samo, tylko moje oczka nie
        umieja tego zniesc, czerwone popekane, brrrrrr
      • toxicloki Re: Uzależnienie:))) 28.02.05, 11:33
        hiihih - nie wiem czy sie przyznaja, bo o tym tez juz bylo;PP
        tymniemniej, skoro dzinek mrozny to lepiej uzaleznic sie od forum (jakze
        inspirujacego i rozwijającego) niz np. od odśnieżania podworka, nie?smile)))))))))
    • niuciorek Re: Nie wiem jak to nazwać. 28.02.05, 12:28
      Nie dosyć, że ja tak mam, to i mój 10-letni syn tu przesiaduje. Jak wstaje
      przede mną to włącza komputer i woła: "Mamo, zobacz jakie fajne rzeczy BABKI
      zrobiły!". To jest więc zaraźliwe i chyba dziedzicznewink)
      • mrouh Re: Nie wiem jak to nazwać. 28.02.05, 13:17
        Fajnego masz synalkasmile Wyrośnie z niego porządny facet, co nie będzie kręcił
        nosem na aktywność artystyczną swojej kobietysmile
    • sasanka21 stwierdzono już wcześniej :) 28.02.05, 13:08
      nie ma się czego bać, te samo objawy ma wiekszość z nas smile

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23390&w=19328643&a=19328643
    • pistacja_zielona Re: Nie wiem jak to nazwać. 28.02.05, 14:09
      No nieźle, nieźle. Synuś znaczy sie cudny mężczyzna rośnie.
      Znaczy sie to jest nałogowe forum.
      P.S. Na oczka dobre sa krople Visine. Mnie przynajmniej pomagają.
    • qlka_79 Ja tysz 28.02.05, 16:38
      Też to mamsmile Właśnie w tym momencie siedzę w pracy, ale "forumuję", bo i tak
      chwilowo nie mam nic do roboty, a wyjść nie mogęsad
    • agusko Re: Nie wiem jak to nazwać. 28.02.05, 19:05
      około tydzień temu odkryłam to forum i ........ i iestem zachwycona. Myślałam,
      że jestem jakimś dinozaurem, który sam próbuje robić "coś z niczego". no po
      wejściu na forum widzę, że jestem normalna. Jak już zajrzę oderwać sie nie mogę
      (a wchodzę kiedy moja pociecha śpi). Mąż zaczyna tracić cierpliwość, bo nic w
      domu nie zrobione, a ja tylko klikam piękne ozdoby i realnie już mnie nie ma.
      odzyskałąm zapał do robienia różnych cudeniek i jak zaraz czegoś nie zrobię to
      chyba zwarjuję.
      Pozdrowionka dla wszystkich forumowiczek :o)
    • mella Re: Nie wiem jak to nazwać. 28.02.05, 19:42
      Ja mam to samo. Już tak się uzależniłam, że w domu czy w pracy wchodzę tu i
      przesiaduję bez opamiętania smile
    • dziucholec1 Re: Nie wiem jak to nazwać. 28.02.05, 22:24
      A może powinnyśmy się zacząć leczyć? smile))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka