Dodaj do ulubionych

PRASOWANKI

21.06.05, 21:30
Czy znacie moze stronke, sklep ineternetowy gdzie mozna by bylo kupic
prasowanki z imionami...Lub dobry sposob na wypisanie imion na koszulce tak
aby podczas prania nic sie nie stalo...Bede wdzieczna
Obserwuj wątek
    • biedrona8 Re: PRASOWANKI 21.06.05, 21:43
      Możesz zrobić naprasowanki:

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1111&w=23598443&v=2&s=0
      wink
      • reni_aferka Re: PRASOWANKI 22.06.05, 05:53
        tylko wlasne naprasowanki wymagaja specjalnego traktowania w praniu. (bo tylko
        niektore przezywaja pranie w 60 C), ale po kazdym praniu mozna podkleic medium
        do tkanin i zaprasowac i jest ok
    • eight Re: PRASOWANKI 22.06.05, 14:52
      Jeżeli masz drukarkę to możesz sama wydrukować na zwykłym papierze do
      naprasowanek= do kupienia w sklepach komputerowych.
      Albo użyć pisaków do tkanin = kupiłam niedawno w papierniczym,
      ja zrobiłam obrazek na materiale: naprasowywanki + pisaki:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1111&w=25356708
      albo kredkami do tkanin,
      albo farbami do tkanin, np przy użyciu szablonów
      • earring Re: PRASOWANKI 22.06.05, 15:26
        eight napisała:

        > Jeżeli masz drukarkę to możesz sama wydrukować na zwykłym papierze do
        > naprasowanek= do kupienia w sklepach komputerowych.
        > Albo użyć pisaków do tkanin = kupiłam niedawno w papierniczym,
        > ja zrobiłam obrazek na materiale: naprasowywanki + pisaki:
        > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1111&w=25356708
        > albo kredkami do tkanin,
        > albo farbami do tkanin, np przy użyciu szablonów

        Czy możesz powiedzieć coć bliżej o tych pisakach, o efekcie? Czy wygląda po
        wyschnięciu tak, jak namalowane farbką akrylową, takie lekko sztywne? Czy
        możesz coś polecić, żeby namalować w miarę cienką linię czy to raczej jak gruby
        marker?

        A spódniczka piękna smile

        • eight Re: PRASOWANKI 23.06.05, 10:25
          Hej
          Pisakami pisze się po tkaninie jak po papierze, po wyprasowaniu obrazka jest on
          gotowy i wytrzymały na pranie do 40 stopni C, nie jest sztywny, w ogóle nie
          odznacza się na tkaninie. Piszą dość cienko, nie jak cienkopisy, ale jak zwykłe
          pisaki. Ja mam pisaki firmy Fibracolor nazywają się PainT-shirt jest aż 10
          kolorów w opakowaniu. Kosztowały chyba ok kilkunastu zł
          • eight Re: PRASOWANKI 23.06.05, 10:27
            www.eurospark.com.pl/05.jpg w lewym górnym rogu są te pisaki.
    • sowa_m Re: PRASOWANKI 22.06.05, 23:00
      mój mąż zrobił mi kiedyś militarną koszulkę z moim pseudo i robił to zwykłymi
      akrylami artystycznymi wg szablonu, tylko trzeba podłożyć między materialy coś
      bo inaczej przesiąknie. jeśli jesteś dekupażująca, to chyba najlepsze
      rozwiązaanie, bo takie akryle zawsze się znajdą, potem trzeba toto zaprasować.
      nie jestem pewna, ale chyba moczył koszulke w wodzie z octem.jak wróci to
      dopytam i dam znak.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka