keisab
15.08.05, 18:17
Witam wszystkich po raz pierwszy.Już od dłuższego czasu to forum jest wśród
moich ulubionych stron, gdyż odkąd pamiętam zawsze byłam zakręcona na punkcie
wszelkich prac ręcznych.Zajmuję się: robienim kartek okolicznościowych,
malowaniem na szkle,tworzeniem biżuterii,rękodziełem indiańskim,szyciem
torebek i robieniem aniołów z masy solnej.I właśnie tej ostatniej dziedziny
dotyczy moje pytanie: jak wyglądają wasze anioły z tyłu (dotyczy aniołów
płaskich z jednej strony, do powieszenia)? Może ktoś mógłby zamieścić
zdjęcie,bo tyły moich aniołów nie bardzo mi się podobają nawet po pomalowaniu.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam z pochmurnego Poznania.