Dodaj do ulubionych

witam się

15.08.05, 18:17
Witam wszystkich po raz pierwszy.Już od dłuższego czasu to forum jest wśród
moich ulubionych stron, gdyż odkąd pamiętam zawsze byłam zakręcona na punkcie
wszelkich prac ręcznych.Zajmuję się: robienim kartek okolicznościowych,
malowaniem na szkle,tworzeniem biżuterii,rękodziełem indiańskim,szyciem
torebek i robieniem aniołów z masy solnej.I właśnie tej ostatniej dziedziny
dotyczy moje pytanie: jak wyglądają wasze anioły z tyłu (dotyczy aniołów
płaskich z jednej strony, do powieszenia)? Może ktoś mógłby zamieścić
zdjęcie,bo tyły moich aniołów nie bardzo mi się podobają nawet po pomalowaniu.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam z pochmurnego Poznania.
Obserwuj wątek
    • toxicloki Re: witam się 15.08.05, 22:47
      witajsmile co sie tyczy odpowiedzi - wrzuc w wyszukiwarke forumowa -juz kiedys
      dziewczyny o tym rozmawialy - niestety to nie moja branza, wiec nie czytalamsmile
    • qlka_79 Re: witam się 16.08.05, 16:13
      Witajsmile Pokażesz kartki?
      Moje anioły są z tyłu zazwyczaj pomalowane na jeden kolor, i polakierowane.
      Ponieważ podczas suszenia masa pod spodem zachowuje się tak, jakby się trochę
      skurczyła, więc spód jest odrobinę wklęsły. No i jest mocno pomarszczone. Nic
      ładnego, jednym słowem.
      • ewana3 Re: witam się 16.08.05, 16:44
        Ja też witamsmile
        ja swoje masosolne dziełka z tyłu wygładzałam cieńką warstwą gipsu, ale po
        miesiącu zaczęło odpadać (więc nie sprawdziło się) teraz podklejam kawałkiem
        filcu i jest OK.
        pozdrawiam
    • sasanka21 Re: witam się 16.08.05, 17:14
      Rośniemy w siłę smile) i ilość

      witaj

      sasanka
      • laferme Re: witam się 16.08.05, 17:50
        moje aniolki sa podobne do tych qlki, zerszta to przod ma byc ladny, tej
        drugiej strony nigdy nie widac
        ps witaj!!!
        • lamarta Re: witam się 16.08.05, 18:50
          Ja też witam, zwłaszcza masoholiczkę he hewink
          Wszystkie dziury wysuszonych aniołów z tyłu zalepiam swieżą masą, następnie
          suszę, czasem szlifuję po wyschnięciu i potem maluję tymi kolorami co na
          froncie. Można zresztą stworzyć wątek anielskich tyłów, też bym chętnie
          zobaczyła sposoby innychwink Zaraz cos wykombinuję, choc już światło do zdjęć
          jest niesprzyjające...
    • keisab Re: witam się 16.08.05, 19:54
      Widzę, że to nie tylko mój problem. Zwłaszcza denerwuje mnie to pomarszczenie i
      pęknięcia.Podoba mi się pomysł z podklejaniem filcem chyba go zastosuję. Co do
      pokazania kartek to jasne,że pokażę.Anioły i biżuterię też ale najpierw muszę
      pożyczyć od siostry aparat.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka