Gość: Rojaa
IP: *.dynamic.chello.pl
08.08.12, 21:06
Hej wszystkim :)
Od jakiegoś czasu myślę nad zmianą pracy przed komputerem na mobilną. Chyba nie jestem osobą, która by non-stop siedziała przed monitorem komputera ( a chciałem zostać programistą) a, że ostatnio zdałem wreszcie prawo jazdy to trochę pozazdrościłem paru znajomych co pracują za kółkiem jako przedstawiciele regionalni firm z różnych branż.
Mi się marzy branża IT a konkretnie rynek gier komputerowych jak praca w Electronics Arts czy Red project jako przedstawiciel. Jestem po ekonomii wraz z informatyką, mam gadane ale... czy jednak trzeba coś więcej? :)