Dodaj do ulubionych

czy się da .....

IP: *.acn.waw.pl 28.01.05, 21:53
studiuje na uczelni platnej , dziennie, na 1 roku
czy jest jakakolwiek możliwośc przeniesienia sie po tym roku na 2 rok studiow
panstwowych????
(zapewne nie, bo to byloby zbyt proste :/)
nie bede opisywala ze szczegolami swojej historii (pewnie nikogo ona nie
interesuje)
pomozecie mi ???
wiecie cos na ten temat??
Obserwuj wątek
    • Gość: Tawananna* Re: czy się da ..... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 23:49
      Zbyt ogólne pytanie. Musiałabyś chociaż napisać jaki kierunek, jaka uczelnia i
      gdzie chcesz się przenosić.

      Myślę, że przeniesienie jako takie raczej nie jest możliwe, natomiast mogłabyś
      np. zdać wstępne na dzienne państwowe, a następnie spróbować przenieść się od
      razu na drugi rok, jeśli różnice programowe nie są zbyt duże (przepisać
      przedmioty itd.).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka