Gość: marysia
IP: *.acn.waw.pl
28.01.05, 21:53
studiuje na uczelni platnej , dziennie, na 1 roku
czy jest jakakolwiek możliwośc przeniesienia sie po tym roku na 2 rok studiow
panstwowych????
(zapewne nie, bo to byloby zbyt proste :/)
nie bede opisywala ze szczegolami swojej historii (pewnie nikogo ona nie
interesuje)
pomozecie mi ???
wiecie cos na ten temat??