Dodaj do ulubionych

Chce ktoś studiować na Akademi Ekonomiczej ?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 19:51
W POznaniu Chcialabym wiedziedziec jak duza mam konkurencje
Obserwuj wątek
    • Gość: Adziusia Re: Chce ktoś studiować na Akademi Ekonomiczej ? IP: 80.53.168.* 15.04.05, 15:06
      Ja chce ale nie w tym roku wiec nie robie Ci konkurencji :P W tamtym roku bylo
      ok 2-3 osob na miejsce to i tak nieduzo :)
    • Gość: nickman Re: Chce ktoś studiować na Akademi Ekonomiczej ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 15:31
      Świetny pomysł miałaś z założeniem tego tematu - sam bym chciał zobaczyć jaką mam konkurencje ale boję się że jak rzucę hasło - Wydział Prawa to tyle tych osób będzie że potem to strach na egzamin jechać ;p pozdrawiam przyszłych ekonomistów ;-)
      • Gość: Mseocki Re: Chce ktoś studiować na Akademi Ekonomiczej ? IP: 80.51.205.* 15.04.05, 15:41
        Ja sie wybieram na prawo na umk ale tam nei ma egzaminu... :P
        • Gość: nickman Re: Chce ktoś studiować na Akademi Ekonomiczej ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 16:29
          Ja na UMK się nie wybieram, poza tym ja jestem po starej maturze (a Ty jak podejrzewam piszesz w tym roku nową) a w tym roku będę podchodził do wstępnych po raz drugi :) Pzdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka