Dodaj do ulubionych

Rekrutacja 2012

12.07.12, 15:09
Witam. Chciałam zapytać studentów optyki okularowej i optometrii jak wyglądała rejestracja rok temu ? czy dostał się ktoś z list rezerwowych ? jestem na 7 miejscu na liście rezerwowej,mimo to ze mam 47,74 punkta a próg w zeszłym roku wynosił 30. jestem nieco zdezorientowana tą sytuacją i nie mam pojęcia czy mam jakieś szanse. proszę o odpowiedź!!!
Obserwuj wątek
    • gincu7 Re: Rekrutacja 2012 12.07.12, 17:11
      Podczepię się pod temat, jak o rekrutacji.

Pytanie mam odnośnie list rezerwowych, bo nigdzie nie jest to wytłumaczone. Więc jestem na 51 msc na liście rezerwowej na historię, ale dostałem na na ten sam kierunek na UKSW (-.-). Do 17 mam złożyć papiery i jednocześnie tego samego dnia dowiem się o ewentualnym wkoczeniu na listę zakwalifikowanych na UW. Pytania są więc 2:

1. Jasnym jest, że bardziej zależy mi na UW. I wolałbym poczekać i się dowiedzieć jak z tą listą rezerwową. Ale jednocześnie boję się stracić szansę na UKSW. Czy jeżeli złoże papiery na UKSW to już koniec i droga na UW jest już dla mnie zamknięta? Wolałbym uniknąć sytaucji w której cudem dostaje się na UW, ale dowiaduje się już po złożeniu papierów na inną uczelnie. Mam nadzieję, że dosyć jasno wytłumaczyłem.

2. Czy mam co liczyć na cud, że dostanę się z 51 miejsca?
      • szczypiorka0 Re: Rekrutacja 2012 12.07.12, 17:28
        Jeżeli chodzi o pytanie pierwsze, to możesz na UKSW złożyć papiery, a jako dokument dojrzałości złożyć odpis. każdy maturzysta otrzymał oryginał i odpis.. no chyba, że już go gdzieś złożyłeś, to musisz wybrać.
        Życzę powodzenia :)
      • 4laura Re: Rekrutacja 2012 14.07.12, 22:03
        Na UW na historię jestem 7 na liście rezerwowej, czy mam jakiekolwiek szanse na dostanie się???
        A i mam jeszcze większy problem, bo w razie dostania się nie posiadam dokumentu potwierdzającego wpłaty rekrutacyjnej, gdyż mi się uprała;/ co mogę w takiej sytuacji zrobić??????????:(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka