Dodaj do ulubionych

agh-studenci

IP: *.mt.pl / *.mt.pl 13.07.05, 10:14
mam pytanie jak to jest z wybieraniem specjalnośći po 3 latach ogólnego studiowania???
oni nam przydzielają czy sami wybieramy???
Obserwuj wątek
    • Gość: Justyna Re: agh-studenci IP: 80.51.191.* 13.07.05, 14:11
      Zalezy od wydzialu i kierunku.Na moim wybierasz specjalnosc p o2 roku w
      zaleznoasci od sredniej
      • Gość: ajaj Re: agh-studenci IP: *.mt.pl / *.mt.pl 13.07.05, 15:13
        jest to wydział geodezji górniczej i inżynierii środowiska
        • Gość: ajaj Re: agh-studenci IP: *.mt.pl / *.mt.pl 14.07.05, 12:18
          kierunek geodezja
          • Gość: Justyna Re: agh-studenci IP: 80.51.191.* 14.07.05, 15:05
            No to nie wiem.Najlepiej zapytaj w dziekanacie.
          • Gość: Justyna Re: agh-studenci IP: 80.51.191.* 14.07.05, 15:05
            No to nie wiem.Najlepiej zapytaj w dziekanacie.
            • Gość: UP Re: agh-studenci IP: *.mt.pl / *.mt.pl 14.07.05, 18:40
              UP
              • Gość: up Re: agh-studenci IP: *.mt.pl / *.mt.pl 15.07.05, 09:10
                up
                • Gość: 8up Re: agh-studenci IP: *.mt.pl / *.mt.pl 16.07.05, 10:16

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka