Gość: ajajaj IP: *.mt.pl / *.mt.pl 13.07.05, 10:14 mam pytanie jak to jest z wybieraniem specjalnośći po 3 latach ogólnego studiowania??? oni nam przydzielają czy sami wybieramy??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Justyna Re: agh-studenci IP: 80.51.191.* 13.07.05, 14:11 Zalezy od wydzialu i kierunku.Na moim wybierasz specjalnosc p o2 roku w zaleznoasci od sredniej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ajaj Re: agh-studenci IP: *.mt.pl / *.mt.pl 13.07.05, 15:13 jest to wydział geodezji górniczej i inżynierii środowiska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ajaj Re: agh-studenci IP: *.mt.pl / *.mt.pl 14.07.05, 12:18 kierunek geodezja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justyna Re: agh-studenci IP: 80.51.191.* 14.07.05, 15:05 No to nie wiem.Najlepiej zapytaj w dziekanacie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Justyna Re: agh-studenci IP: 80.51.191.* 14.07.05, 15:05 No to nie wiem.Najlepiej zapytaj w dziekanacie. Odpowiedz Link Zgłoś