Gość: Lindsey IP: *.adsl.inetia.pl 22.08.05, 19:49 Czy ktos siie wybiera na studia uzupelniajaca magisterskie na UŚ na przyklad? O co chodzi z rozmowa kwalifikacyjna? O co pytaja i czy duzy jest przesiew? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj