Gość: maccy IP: 83.9.243.* 08.12.05, 18:46 mam wielke prosbe-czy ktos moze mi wyslac zaproszenie???bede bardzo wdzieczna moj email- maccy@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj