Dodaj do ulubionych

student - NIP

02.02.06, 12:34
Jestem studentem, za 2 miesiące kończę 26 lat. Na mojej uczelni dowiedziałem
się, że po ukończeniu 26 roku życia muszę wypełnić specjalną ankietę i
wyrobić sobie numer NIP, by być ubezpieczonym. Jestem na studiach dziennych,
nigdy nie pracowałem. Czy wyrobiwszy NIP będę musiał wypełniać zeznanie
podatkowe - mimo, że w ciągu najbliższego 1,5 roku z powodu studiów nie
planuję podejmować pracy?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Aga Re: student - NIP IP: 193.0.117.* 02.02.06, 14:39
      Nie. Ja potrzebowałam NIPu do kredytu studenckiego, a w PITy bawić się nie
      musiałam.
    • Gość: Richelieu* Re: student - NIP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.06, 15:12
      zeznania podatkowe się wypełnia gdy się zarabia i to więcej niż kwotę wolną od
      podatku (530,08zł)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka