ekoradio5
02.02.06, 12:34
Jestem studentem, za 2 miesiące kończę 26 lat. Na mojej uczelni dowiedziałem
się, że po ukończeniu 26 roku życia muszę wypełnić specjalną ankietę i
wyrobić sobie numer NIP, by być ubezpieczonym. Jestem na studiach dziennych,
nigdy nie pracowałem. Czy wyrobiwszy NIP będę musiał wypełniać zeznanie
podatkowe - mimo, że w ciągu najbliższego 1,5 roku z powodu studiów nie
planuję podejmować pracy?
Pozdrawiam