IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.07, 13:11
Słyszał ktoś coś o tej szkole. A może znajdzie się ktoś na tym forum kto tam
się uczy i coś napisze mi na temat tej szkoły :)
Obserwuj wątek
    • Gość: Zia Re: Art-play IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 00:49
      Ja się tam uczę. Co chcesz wiedzieć? Mój numer gg:8359074. :)
      • Gość: ala Re: Art-play IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.07, 14:17
        Piszę do Ciebie na gg, ale nie odpisałaś mi ,możliwe, że nie dostalaś mojej
        wiadomości. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda nauka w Art-play, czy opłaca
        się tam iśc. Interesuje mnie też czy wyrobiłabym ucząc się gdzie indziej na
        dziennych i dodatkowo w weekendy tam. Poprostu nie wiem czy będę chciała w
        przyszłości zdawać do szkoły aktorskiej, a nie chce zmarnować dwóch lat.
        • Gość: Zia Re: Art-play IP: *.49.jawnet.pl 30.04.07, 16:23
          Sorry, nie miałam internetu. To studio jest super. Właśnie kończę tam pierwszy
          rok. MA bardzo wysoki poziom. Na pewno warto tam iść nawet jak nie jesteś pewna
          czy chcesz zdawać do szkoły ponieważ ono oprócz umięjętności aktorskich rozwija
          też osobowość i duszę. Da się połączyć studiowanie tam ze studiami dziennymi od
          poniedziałku do piątku, ludzię z mojej grupy tam robią choć i tak żyją
          tylko "od wekeendu do wekeendu". To naprawdę magiczne miejsce. Jak chcesz coś
          więcej to już możesz do mnie pisać na gadu. :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka