Gość: ala IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.07, 13:11 Słyszał ktoś coś o tej szkole. A może znajdzie się ktoś na tym forum kto tam się uczy i coś napisze mi na temat tej szkoły :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zia Re: Art-play IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.07, 00:49 Ja się tam uczę. Co chcesz wiedzieć? Mój numer gg:8359074. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: Art-play IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.07, 14:17 Piszę do Ciebie na gg, ale nie odpisałaś mi ,możliwe, że nie dostalaś mojej wiadomości. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda nauka w Art-play, czy opłaca się tam iśc. Interesuje mnie też czy wyrobiłabym ucząc się gdzie indziej na dziennych i dodatkowo w weekendy tam. Poprostu nie wiem czy będę chciała w przyszłości zdawać do szkoły aktorskiej, a nie chce zmarnować dwóch lat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zia Re: Art-play IP: *.49.jawnet.pl 30.04.07, 16:23 Sorry, nie miałam internetu. To studio jest super. Właśnie kończę tam pierwszy rok. MA bardzo wysoki poziom. Na pewno warto tam iść nawet jak nie jesteś pewna czy chcesz zdawać do szkoły ponieważ ono oprócz umięjętności aktorskich rozwija też osobowość i duszę. Da się połączyć studiowanie tam ze studiami dziennymi od poniedziałku do piątku, ludzię z mojej grupy tam robią choć i tak żyją tylko "od wekeendu do wekeendu". To naprawdę magiczne miejsce. Jak chcesz coś więcej to już możesz do mnie pisać na gadu. :) Odpowiedz Link Zgłoś