Dodaj do ulubionych

studenci medycyni są gupi

28.08.07, 21:51
Są. To nieodwołalne. Są nadąsani, patrzą na wszystkich z góry. Gardzą wszytskimi, którzy nie są na medycynie ( w porywach ujdą jedynie ci ze stomy i farmy ) A studentki medycyny są brzydkie. Maszkary jedne. Mają grube okulary, są grube, blade i garbate. Na szczęście nigdy nie wychodzą z domu bo cały czas się uczą. Na drugie szczęście noszą tylko golfy i rozciągnięte dżinsy. Cały rok w jednych butach. Wieczne dziewice. Studenci medycyny to prawie jak dziewczyny, tylko mają zarostu więcej (no przynajmniej więcej niż więszość studentek medycyny) Jak się nie uczą (bo wiadomo, faceci to bystrzejsi są i czasem sie nie uczą) to siedzą przed kompem. I są przez to jeszcze bledsi. Wakacje studentki spędzają na byciu nieszczęśliwie zakochaną w lekarzu z przychodni albo oglądaniu "Chirurgów". Jak spędzają wakacje studenci nie wiadomo bo nikt ich nie widuje. Być może istnieje jakaś forma przetrwalnikowa.


Rękawica została rzucona moi drodzy :)
Obserwuj wątek
    • sonic84 Re: studenci medycyni są gupi 28.08.07, 22:15
      Cóz zionie i wieje sarkazmem ale,niestety jest nieco prawdy w tym ironicznym
      tekście,zwłaszcza fragment o aparycji studentów.U mnie ,na warszawskiej AM wielu
      przedstawicieli płci męskiej nie dba o siebie.Z kobitkami jest ostatnio coraz
      lepiej.;)
      • encorton1 Re: studenci medycyni są gópi:) 28.08.07, 23:06
        Kurcze sonic - to ma być początek kłótni, a ty tutaj z taką
        kulturalną wypwiedzią.

      • olloollo Re: studenci medycyni są gupi 20.09.07, 12:47
        Nie wiem, jak to jest ze studentami, ale studentki medycyny dbają o
        siebie:) Przynajmniej te, które znam ja:)Pozdrawiam
    • encorton1 Re: studenci medycyni są gupi 28.08.07, 23:11
      Fcale nie som gópi. Nie patszom z gury bo som niżsi od innych. Nikim
      nie gardzom. Fcale siem nie uczom, nie oglondajam hirurguf tylko
      czytajam mondre ksionszki.

      :P
      • sonic84 Re: studenci medycyni są gupi 28.08.07, 23:16
        Wszystkim studentom medycyny powinno zabrać się stypedia bo jak ktoś,kto jest
        regualarnie otępiany kuciem,jest w stanie w sposób twórczy stypedium
        zużytkować.Na uczelniach winno się wysłać hostessy-wolontariuszki,które
        rozdawały by mydła AMowskim samcom.A tak w ogóle to pod koniec studiów trza
        wyegzekwować od tych tępaków koszty ich edukacji,które ponosi biedne polskie
        społeczeństwo.Jeszcze zagranicę zachce im się wyjechać,pasożytom
        bezczelnym.takich to od razu do kołchozu.
        • encorton1 :) 28.08.07, 23:28
          A poza tym mają niski poziom moralny i powini oddawać pieniądz za
          kształcenie, a jak nie to do wojska.
    • secabra Re: studenci medycyni są gupi 28.08.07, 23:43
      >>Maszkary jedne
      Pewnie;-) np. czasem takie gołotki solaryjne. Aczkolwiek facetów równiez można
      określić jako abdominki piwożłopki;P
      • olloollo Secabra 20.09.07, 12:48
        abdominki piwożłopki powiadasz:)
    • andzia123451 Re: studenci medycyni są gupi 29.08.07, 11:50
      Nie można generalizować.Sam zielony groszek jest studentką AM i do
      najurodziwszych nie należy ;p
    • zielony_groszek Re: studenci medycyni są gupi 29.08.07, 15:06
      Andzia to że u Ciebie wystarczył krzywy zgryz i żółte zęby a obeszło się bez garba nie znaczy, że jesteś od razu gwiazdą jakąś. Miałaś podnieść rękawice a nie ją zjeść od razu.

      Swoją drogą to czy u was organizują wybory miss AM? To mogłoby być pouczające.... :D
      • zaphod_beeblebrox Re: studenci medycyni są gupi 29.08.07, 15:55
        U nas to nawet miss mokrego fartucha (serioserio), ale tematu nie rozwine bo nie
        ma powodow zeby sie wyzlosliwiac :) wiec nie pasuje do zlosliwego watku :D
      • andzia123451 Re: studenci medycyni są gupi 29.08.07, 20:28
        po pierwsze nie uważam sie za miss tak jak ty poza tym nie jestem na
        am
        • zielony_groszek Re: studenci medycyni są gupi 29.08.07, 22:26
          ha i tu Cie mam! nie oszukasz mnie starej wyzeraczki forumowej! jesteś na pierwszym leku w Gda! ot co! i ja Cie znajde... poznam po białych zębach!
          • andzia123451 Re: studenci medycyni są gupi 29.08.07, 23:02
            hehe no dobra jesteś
          • andzia123451 Re: studenci medycyni są gupi 29.08.07, 23:10
            tylko nie wzięłaś pod uwage tego że zrezygnowałam z AMG ;) ale i
            tak podziw że chciało ci sie szukać
      • andzia123451 Re: studenci medycyni są gupi 29.08.07, 20:30
        a zęby mam proste i białe w przeciwieństwie do ciebie
        • myszo-skoczek Re: studenci medycyni są gupi 29.08.07, 20:33
          a skąd wiesz ??

          jakie to to obrażalskie się zrobiło
          skoro nie jesteś z AM to co tu robisz??
        • myszo-skoczek Re: studenci medycyni są gupi 29.08.07, 20:35
          zapomnieliście, że studentki AM mają wąsy i wielkie czeeerwone wulkany na twarz
          i na plecach

          a studenci są niscy i pogarbieni

          i wogóle nie umieją się odpowiednio zachowywać
    • secabra Re: studenci medycyni są gupi 31.08.07, 09:29
      Groszku, wywołujesz tę dyskusję po publikacji dwóch posesyjnych zdjęc studentek
      medycyny?:) które jednak nie pasują do opisu, który przedstawiłaś;-)
      • zielony_groszek Re: studenci medycyni są gupi 31.08.07, 11:22
        Oj cicho bądź. Przecież nie wszyscy musieli je widzieć od razu... mam nadzieje. w końcu ten blog nie ma aż takiej frekwencji... mam nadzieje.
    • izolda201 Re: studenci medycyni są gupi 08.09.07, 12:21
      marna prowokacja... Jestes jakas niedowartosciowana?? Heh no cóź, urodziłam się
      po to, żeby zdobyc wykształcenie, stawiac sobie poprzeczkę jak najwyżej. Poza
      tym pomimo tego, że wychodzi mi w życiu to w dodatku jestem ładna...Mam faceta,
      kocham seks, czuje sie dowartosciowana. Ale żenada kobieto...
      • zielony_groszek Re: studenci medycyni są gupi 08.09.07, 14:48
        i myślisz naiwna że Ci ktoś uwierzy? Ze jesteś ładną, mądrą studentką medeycyny, co jest szcześliwa i ma u boku wspanialego mężczyzne... to jest fizycznie niemożliwe. takich jak Ty wymyślających sobie życiorys na użytek sieci jest tutaj na pęczki, niektórych już dawno rozszyfrowaliśmy, prawda aniazacha? Czas pogodzić się z rzeczywistością. Albo medycyna, albo życie, nie można mieć wszytskiego.

        Dziękuje za uwagę.

        • stokrotka_malenka Re: studenci medycyni są gupi 08.09.07, 15:13
          mozna mozna ja tez jestem ładna i studiuje medycynę:D:D naprawdę na
          powodzenie nie narzekam nie chwaląć się:)) jestem ładna, zgrabna,
          szczupła i wysoka brunetka z ciemnymi oczami mozecie mysleć ze sobie
          zmyślam szczerze mówiąc mam gdzieś waszą opinię ale stereotypy są
          ZŁE i nalezy z nimi walczyć;) pozatym uwazam ze uroda bardzo w zyciu
          pomaga:) nawet na uczelni:) pewnie zaraz polecą komentarze w stylu
          ze sobie zmyslam ze nieprawda ze pewnie jestem brzydka ale jak
          Izoldzie poprostu mi się ułozyło bo mam i urodę i inteligencje:))
          pozdrawiam!
          • cleare Re: studenci medycyni są gupi 08.09.07, 15:17
            oj Groszku, musza byc jakies wyjatki :P
            • olloollo Cleare 20.09.07, 12:50
              Wyjątki są na 100%:)
          • myszo-skoczek Re: studenci medycyni są gupi 08.09.07, 19:46
            a na którym jesteś roku??

            uwielbiam te kiczowe nicki - stokrotka_melenska ... slodziutka_blondyneczka ...
            misio_pysio ...
          • myszo-skoczek Re: studenci medycyni są gupi 08.09.07, 19:56
            z tą inteligencją - hmmm - to miał być wątek dla zabawy ...

            a poza tym dlaczego starasz się nam udowodnić jaka to ehh i ahh jesteś skoro
            masz to w dupie ... ??? ...

            jesteś drętwa ... bez poczucia humoru ...
        • myszo-skoczek Re: studenci medycyni są gupi 08.09.07, 19:44
          niektórych już dawno rozszyfrowaliśmy, prawda aniazacha? Czas pogodz
          > ić się z rzeczywistością. Albo medycyna, albo życie, nie można mieć wszytskiego
          > .

          i nic mi nie powiedziałyście ...
          • stokrotka_malenka Re: studenci medycyni są gupi 08.09.07, 20:19
            obecnie idę na drugi roczek:) oczywiście lek nie chce udawadniac
            jaka jestem ahhh i ohhh bo niby po co?:) poruszyłam tylko temat
            stereotypów bo mam wiele bardzo ładnych koleżanek nie tylko z
            lekarskiego ale i stomatologii:) no spoko jak to na zarty to niech
            bedzie ale czytając posty nie tylko z tego forum ale poprzedniego
            wydawało mi się ze wiele osob mówi powaznie przykre;) a co do mojego
            nicku mój Paweł tak do mnie mówi więc się nie czepiaj:P bo mnie się
            bardzo podoba:))
            • stokrotka_malenka Re: studenci medycyni są gupi 08.09.07, 20:22
              a i oczywiście pozdrawiam!!:))
              • myszo-skoczek Re: studenci medycyni są gupi 08.09.07, 21:16
                też pozdrawiam ...
            • myszo-skoczek Re: studenci medycyni są gupi 08.09.07, 21:15
              dobrze, że nie dałam tu zdjęcia bo złapałabyś przy mnie kompleksy ... :-P ...

              a która uczelnia, bo chyba jesteś nowa na naszym forum ...
              • stokrotka_malenka Re: studenci medycyni są gupi 08.09.07, 21:40
                > dobrze, że nie dałam tu zdjęcia bo złapałabyś przy mnie
                kompleksy ... :-P

                nie wątppie ze ładna z Ciebie dziewczyna:D zresztą uwazam ze
                wiekszosc pieknych kobiet chce teraz coś osiągnąć i coraz
                więcej "perełek" na am-ach:P
                No gdzies tam studiuje sobie i mam kampanię wrzesniową z biofizzz:P
                łeee:P buziaki;)
                • myszo-skoczek Re: studenci medycyni są gupi 08.09.07, 21:50
                  biofizyka - to może Zabrze lub Białystok ... ??? ...
                  • myszo-skoczek Re: studenci medycyni są gupi 08.09.07, 21:53
                    pragnę podkreślić, że na tym forum są dwie złośliwe, okropne, wredne - jedna ze
                    średnią 5,0 ... druga to ja ... :-) ...
    • zielony_groszek Re: studenci medycyni są gupi 09.09.07, 12:52
      nawet mi przez myśl nie przeszło że ktoś może wziąść na serio ten wątek... wystarczy przecież popatrzeć na tytuł... Czyżby zamiast stereotypu wyszła prawda o studentach medycyny? brak poczuci humoru i dystansu do siebie, przewrażliwienie na swoim pkt? Nie spodziewałam się że tak się wątek potoczy...
      • myszo-skoczek Re: studenci medycyni są gupi 09.09.07, 13:56
        oj zielony_groszku niektórzy wykazali się poczuciem humoru ...
        • aniazacha Re: studenci medycyni są gupi 09.09.07, 18:15
          to skoro niektóre ze studentek medycyny tak się przejęły swoją i
          urodą i inteligencją to powiem tak - na moim AM też łamiemy
          stereotypy, większość dziewczyn jest ładna a nawet bardzo, natomiast
          brakuje facetów... A zwłaszcza facetów, którzy potrafią
          tolerować/akceptować to, że dziewczyna potrafi być w czymś dużo
          lepsza od niego. Dlatego dla dziewczyn z medycyny i pięknych i
          inteligentnych taka rada - nie mieć faceta po jednym fachu tylko
          takiego, który zajmuje się całkiem czymś innym ( matma,
          informatyka ) by przy nas nie nabawiał się kompleksów. Chyba że się
          mylę i faceci lubią czuć się gorsi od kobiet...

          ps zielony - groszku - byłam na Twoim blogu i sesja z Traczykiem
          bardzo mi się podobała :D Będę robić to samo w czerwcu zapewne :D
          • sonic84 Re: studenci medycyni są gupi 09.09.07, 20:01
            Buu a u mnie większośc dziewczyn jak i chłopców i tzw.trzecia płeć niestety te
            stereotypy potwierdzają.
            Oj..tak na serio i bez sarkazmu to jednak ziarno prawdy,ba nawet cała garść
            znajdzie się w poście autora tego wątku (czego dowodem jest chodziażby
            nieumiejętnośc wyłapania IRONII w teksćie czytanym). ;)))))
      • encorton1 Re: studenci medycyni są gupi 09.09.07, 21:53
        Wiedziałem, że tak będzie:)

        Kompleksy studentów AM to z jednej strony chleb powszedni, a z
        drugiej strony tabu. Nie wszyscy przewrażliwieni potrafią się
        zdystansować i wyłapać ironię.
    • todi_87 Re: studenci medycyni są gupi 10.09.07, 23:39
      no ba, że tacy są....
      a ja jestem teraz formą przetrwalnikową:)
    • snajperos Re: studenci medycyni są gupi 17.09.07, 22:43
      faktycznie. a mialo byc fajnie i zgodnie z fetyszem o pannach w
      przykrotkich fartuchach... z madroscia domniemana jest jeszcze
      gorzej... calkiem niemala grupa studentow z brazylii, stanow i tak
      dalej twierdzila ze witamina C to zrodlo energii i to nie w zadnym
      wyuzdanie biochemicznym tlumaczeniu tylko doslownie.
    • olloollo Re: studenci medycyni są gupi 20.09.07, 12:44
      Zabawny wpis:)Ale zgodzić, to się raczej nie zgodzę :)Mój kuzyn
      studiuje medycyne i chbya znam odpowiedź, wiem gdzie męska część
      studentów medycyny podziewa się, gdy nie widać ich w wakacje -piją:)
      Pozdrawiam
    • taurus_niepokorny Re: studenci medycyni są gupi 22.09.07, 22:51
      Och! A ja myślałam (GUPIA!!!;), że tego aż tak mocno nie widać...
      Jestem gruba, garbata, noszę szła grubości denka od słoików. Ale
      czasem wychodzę z domu...
      Ale obiecuję, że już nie będę!
      A skoro nie mogę wychodzić na podryw, więc czekam aby osobniki płci
      męskiej zgłosiły się do mnie, CV z zdjęciem proszę przesyłać na
      adres mailowy. Aby zredukować nieinteresujące mnie oferty, podam
      kryteria:
      - mądry
      - piękny (wysoki i chudy)
      - bogaty (bogaci rodzice ew. własna praktyka prywatna)
      Bo podobno przeciwieństwa się przyciągają ;)
      • doktor-bez-stetoskopu Re: studenci medycyni są gupi 09.02.08, 18:24
        hahahahahaha :D tak się uśmiałam czytając ten wątek, że mi moje grube okulary
        spadły i garb sie naprostował :D <lol> uwielbiam Cię, zielony_groszku :D
    • karolcia335 Re: studenci medycyni są gupi 10.04.08, 13:15
      Jestem ciekawa co Ty takiego robisz, co studiujesz?Mysle,ze Twoje
      opinie i to bardzo błedne wypływaja z Twojej zazdrosci, moze sam sie
      nie dostales na te studia,bo nie osuzkujmy sie,ale sa to studia dla
      ludzi madrych.A i owszym niektorym odbija,ale wyjatki zdazaja sie w
      kazdej branzy.A co do wygladu to chlopcze masz chyba problem sam z
      soba,albo ciekawe w jakim swiecie zyjesz i ile masz lat, bo masz
      takie poglady ,ze uhh, zal mi Ciebie i szkod dalszych słow na Twoje
      nadzwyczaj beznadziejne slowa.
      Ps nie zdziw sie,ze na akademiach jest zbior niedosc ze
      najmadrzejszych ale i najpiekniejszych kobiet.Wiec za nie sie nie
      bierz,bo nie dla Ciebie.
      • zielony_groszek Re: studenci medycyni są gupi 12.06.08, 17:45
        Nie zaspokoisz swojej ciekawości póki nie napiszesz do czyjej wypowiedzi tyczy
        sie Twój komentarz.
    • madziuuunia Re: studenci medycyni są gupi 13.06.08, 15:03
      a TAM KUFFA..... gupi nie gupi,brzytcy nie brzytcy :D przynajmniej to nasz znak
      rozpoznawczy :D

      chociaz kurna no nie mogę powiedzieć że brzydcy bo laski chodza extra po uczelni
      a faceci to juz wogóle;) chyba ze to tylko na AMG takie cuda;D hyhy

      A co do mądrości:)no trudno z tym bywa,na własnym przykładzie rzec musze że
      inteligencja na pierwszym roku spada:D moje szczescie ze nie tylko ja tak mam:D

      Ale wątek fajny;D my mamy beke ale cywilizowani ludzie żyją w pogladach właśnie
      takich jakie te sarkastyczny wątekprzedstwia:) Alllleeee kogo to wogole obchodzi:)?

      pozdrawiam mocno mocno:)
    • nuteczka1 Re: studenci medycyni są gupi 09.07.08, 21:00
      strasznie rozbawiła mnie treść tego postu :)
      • d-st Re: studenci medycyni są gupi 10.07.08, 01:26
        ja przed tymi studiami bylem karmiony takimi opowiesciami;]
        studenci\ki med sa bardzo zroznicowane i nie barkuje tych garnatych
        jak miss, faceci tez rozni, jedni sie czesiej myja inni rzadziej;p
        • d-st Re: studenci medycyni są gupi 10.07.08, 01:28
          swoja droga niezle sie ubwailem czytajac wypowiedzi - szczegolnie
          tych ludzi ktorzy wzieli wszytko na powaznie;]
    • anusia311 Re: studenci medycyni są gupi 10.07.08, 23:30
      a ja uważam że chodź to żart to tak na prawdę jest:P mówi studentka
      medycyny. ale kilku mam fajnych gostkow na uczelni (z wygladu
      oczywiscie) bo pusci jak nie wiem co. popychadla rodzin lekarskich...




      • karmelek_tyci Re: studenci medycyni są gupi 11.07.08, 14:23
        Nawet nie wiecie jak to dobrze jest wrócić do domu po tych 9
        miesiącach rycia... Człowiek wymyje się porządnie lub wymyje się
        wogóle bo przez cały czas studiowania szkoda mu było na to czasu.
        Niby po co się myć skoro w tym czasie można np. poczytać pare
        karteczek Traczyka lub Konturka więcej :-)
        Myjcie się chłopaki i dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny. :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka