Gość: Aelirenn
IP: *.if.pwr.wroc.pl
15.06.01, 17:41
Witam i pozdrawiam wszystkich studentow naszej kochanej polibudy.
Tak sobei siedze, ucze sie do sesji i mysle, ze tu latwo sie dostac, ale gorzej
z utrzymaniem sie na studiach. Mimo wszystko polecam :)))
Aelirenn