kawa.rankiem
11.02.08, 16:45
na początku pozdrawiam wszystkich kolegów i koleżanki, studiuję już
trzeci rok i jestem załamana sama sobą...
czy możecie mi wyjaśnić jak mam się uczyć żeby dostać lepszą ocenę
niż cholerne przeklęte 3????? od trzech lat nie dostałam żadnej
innej oceny niż ta obrzydliwa trója! właśnie załamana wróciłam po
egzaminie do którego kułam tydzień i co? nędzne 3.
już naprawdę nie wiem co robić. jaki będę miała dyplom? ukończone
dostatecznie? lubię ten kierunek, poszłam na niego świadomie i z
pasją, ale mam ochotę zrezygnować bo chyba nie nadaję się na
prawnika z takimi ocenami.
co ciekawe na drugim kierunku nie robię prawie nic (to też uniwerek)
i mam stypendium za dobre oceny. ironia losu?