Dodaj do ulubionych

AE Katowice

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.08, 16:31
warto?
Obserwuj wątek
    • daronm Re: AE Katowice 09.06.08, 23:00
      też myślę o tej uczelni, konkretnie o zarządzaniu. nie wiem czy dam
      radę z matematyką, w średniej miałam na podstawie. mógłby ktoś
      napisać, jak to wygląda na ae? myślę też o zarządzaniu na
      uniwersytecie śląskim. dużo ludzi wylatuje z ae za niezdane
      egzaminy???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka