IP: 88.220.143.* 03.07.08, 16:59
hej, mógłby mi ktoś pomóc? na co mogę iść po takich wynikach: polski
podst - 80%, angielski podst - 94%, matematyka podst - 60%, biologia
rozsz - 35%... proszę pomóżcie
Obserwuj wątek
    • Gość: olka fasolka Re: POMOCY... IP: *.ghnet.pl 03.07.08, 17:08
      o matko, zależy jakie zainteresowania wiążesz ze swoją przyszłością... bo równie
      dobrze mogę Ci poradzić ekonometrię, bibliotekoznastwo a z drugiej strony
      psychologię stosowaną lub pedagogike :]

      pozdrawiam
      • Gość: paweł Re: POMOCY... IP: 88.220.143.* 03.07.08, 17:25
        dzieki za odpowiedź... swoją przyszłość wiązałem z fizjoterapią,
        bądź ratownictwem, ale biologia niestety na maturze mi nie wyszła,
        no i teraz jestem w kropce...
        • Gość: olka fasolka Re: POMOCY... IP: *.ghnet.pl 03.07.08, 17:33
          hm, no to rzeczywiście...kilka osob z mojej klasy też przecietnie na bio wyszli a chcieli na awf w krk fizjoterapie... no ale chyba możesz iśc na zaoczne a potem sie przenieść na II roku? albo idź na inżynierie medyczną (AGH) czy biotechnoligie :]...zresztą ta psychologia o której wspominałam nie jest zła ;p ja byłam w biol-chemie, miałam iść na asp, ale w końcu pisałam wos i hist rozsz (beznadziejnie poszło! na co jestem cholernie zła na siebie)... i składam na prawo bądz stosunki m. zaocznie ;/ ciakawe czy sie dostane, hahah...... Ty jesteś w kropce, ja jestem w d*pie :]

          pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka