Gość: gosc
IP: *.swiftdsl.com.au
04.02.04, 02:46
Dostalam mieszkanie w spadku po moim dziadku, i chcialam sie poradzic co do
podatku. Chwilowo mieszkam po za granicami Polski i sie okazalo ze z tego
powodu musze zaplacic bardzo wysoki podatek poniewaz jestem zameldowana w tym
mieszkaniu, ale fizycznie tam w tej chwili nie mieszkam. Podobno gdybym
mieszkala w tym mieszkaniu to bym placila bardzo maly podatek. Czy ktos moze
mi powiedziec czy to jest prawda z tymi przepisami o meldunku i fizycznym
zamieszkaniu czy pani urzedniczka chce mnie oszukac.