Gość: asiak2
IP: 62.233.149.*
30.03.02, 14:02
Chcemy w najbliższym czasie zakupić drewno konstrukcyjne. W tartaku
poinformowano nas, że VAT na drewno wynosi 22%... tylko w jednym przypadku
zdarzyło im się sprzedać to samo drewno konstrukcyjne z 7% VATem. Podobno
istnieje jakaś furtka w prawie (rozporządzenie mf), która pozwala na takie
manewry... US niejednoznacznie to interpretuje... Podobno jak się kupuje całą
konstrukcję, to można to jakoś podciągnąć pod 7%. Czy macie może jakieś
doświadczenia z tym związane?