Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

pralka siemens

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.10.04, 21:21
    przymierzam sie do kupienia pralki. Moze ktos jest uzytkownikiem tego modelu
    Simensa i napisze co o nim sadzi (parametry sa dla mnie wystarczajace, chodzi
    mi o jej jakosc: glosnosc pracy silnika, czy sie psuje, czy drogi jest serwis
    itp.)? Jakie opinie maja pralki Simensa?

chodzi mi o ten model: SIEMENS WM 52801 BY
    Obserwuj wątek
      • Gość: slawko Re: pralka siemens IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.04, 15:58
        ja mam pralke siemens s1 wtf 3802 a,(model handlowy xs 432) kupiona w 2002r.
        pracuje bardzo dobrze. z przodu pojawiła sie korozja!!! obudowa była ocynkowana
        ale i tak zardzewiała. serwis wymienił w ramach gwarancji. programy takie z
        których normalny człowiek korzysta. praccuje w miare cicho. z tego co wiem to
        serwis potem jest bardzo drogi. ale nie czesto trzeba z niego korzystac. jeżeli
        ktoś chce tani serwis to niech kupi ARDO. bedzie natomiast musiał korzystać z
        niego bardzo czesto.
        miłego prania
      • Gość: rege Re: pralka siemens IP: 217.153.88.* 25.10.04, 08:36
        kupilem pralke WXS1240 .. fakt że dość niedawno, ale jestem zadowolony. Prosta
        obsluga.. w miare cicho dziala.
        Wiem jedno. nie kupilbym ARDO. Kolega mial model, w ktorym silnik byl na
        szczotki czy cos tam.. TRAGEDIA !!! jak sie obracal beben to jakby piasek byl w
        silniku. Mozecie sobie wyobrazic co sie dzialo jak weszla na duze obroty. Jeden
        wielki lysliwiec F-16. Wspolczucia dla sasiadow kolegi....
        pewnie sa jakies inne modele ARDO ktore pracuja norm,alnie.. ale nie
        ryzykowalbym. Obsluga u nich tragincza. Gdy zglosil fakt tak glosnego dzialania
        pralki to koels z serwisu powiedzial mu, ze ten typ tak.. innymi slowy widzialy
        galy co braly, odkurzacz tez dziala glosno i nikt sie nie czepia.. itp, itd..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka