Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Zakup domu

30.03.22, 20:57
    Cześć, przede mną zakup pierwszej nieruchomości. Poszukuję domy na sprzedaż w sulechowie jednak nie mam zbyt wiele czasu na odpowiednie rozeznanie na rynku.
    W związku z tym, myślałem nad skorzystaniem z usług firmy solowczuknieruchomosci.pl/
    Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w współpracy z tymi przedstawicielami? Polecacie?
    Obserwuj wątek
      • tyysiunia Re: Zakup domu 06.06.22, 10:29
        Ja przy zakupie swojego domu korzystałam z pomocy notarialnej kancelarii Łukasza Górskiego i Moniki Jaworskiej-Górskiej www.notariusznawoli.com/kontakt i bardzo polecam. Wszystkie formalności załatwiliśmy bez większego problemu, umówienie się na spotkanie i podpisanie umowy było bardzo proste i nie musieliśmy długo czekać, a co najważniejsze- cały proces był dla mnie bardzo jasny i przeprowadzony niezwykle profesjonalnie.
      • paweljanuszek Re: Zakup domu 22.11.22, 14:32
        W mojej ocenie warto inwestować w nieruchomości. Jak mamy jeszcze do tego dobrego administratora, to super. Ja w Gdańsku mam zarządzanie POLZEN i jestem zadowolony
      • milku90 Re: Zakup domu 14.12.22, 13:37
        No przyznam, że kupowanie domu w obecnej sytuacji gospodarczej jest... odważne :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka