Dodaj do ulubionych

Royal Energy

27.05.20, 11:13
Ponawiam moje pytanie, bo chyba otwarłam zamknięte forum... i nie ma odpowiedzi na mój wątek...

Witam, jestem po wizycie kilku przedstawicieli fotowoltaiki. Najkorzystniejsza na pierwszy rzut oka oferta z firmy Royal Energy, 20 lat gwarancji na falownik i 25 lat na panele, przy konkurencyjnej cenie.

Czy ktoś z Was ma doświadczenia z tą firmą?
Jaki jest czas realizacji? Jak z wykonaniem samej instalacji?
Obserwuj wątek
  • tomasz.ledwig Re: Royal Energy 28.05.20, 17:54
   Nie byli najtańsi, ale zależało mi na solaredge. Wszystko solidnie i terminowo. Jedynie do czego mogę się doczepić, to panowie po pracy mogliby większą uwagę zwrócić na posprzątanie po sobie.
  • chmielak.mikolow Re: Royal Energy 28.05.20, 18:24
   Skromne 3,5 kw na garażu, działa sprawnie wszystko. Zamontowane chyba w dwa tygodnie po wizycie przedstawiciela. Sama instalacja około 6h, 3 monterów. Długo czekałem na wymianę licznika na 2 kierunkowy, ale to podobno z powodu koronowirusa i pandemii. Ja nie przebierałem w ofertach i może źle zrobiłem, choć na takiej małej instalacja raczej dużo nie mogłem przepłacić.
  • michael.online76 Re: Royal Energy 31.05.20, 21:09
   U mnie niestety pierwszy termin nie doszedł do skutku, bo pogoda nie pozwoliła. Za drugim podejściem wszystko poszło już dobrze. Co prawda montaż miał trwać jeden dzień, przeciągneło się do dwuch, ale działa to jest ważne.
  • pawel.pietrzak.71 Re: Royal Energy 09.06.20, 10:31
   Firmę Royal Energy wybraliśmy z racji bardzo dobrej obsługi procesu sprzedaży i najlepszej jakości produktów. Tego samego dnia nawiązano z nami kontakt i umówiliśmy się na spotkanie. Realizacja była sprawna i bez opóźnień. Komunikacja z firmą na bardzo wysokim poziomie. Polecam serdecznie i w razie pytań proszę pisać.
  • edyta.tamborek Re: Royal Energy 15.06.20, 14:00
   Spośród 3 firm, które składały mi oferty na instalację fotowoltaiczną, oferta firmy Royal Energy wyróżniała się profesjonalizmem, rzetelnością i elastycznością. Na moja prośbę przedstawiono mi kilka wariantów do wyboru, cały czas z pełną informacją co do materiałów, różnic pomiędzy nimi jak i cen. To pozwoliło mi z pełną świadomością wybrać odpowiedni system jak i doprowadzić do końca cały proces, czyli do montażu zestawu o mocy 6,9 kWp i podłączenia licznika przez Tauron.
   Polecam z pełną odpowiedzialnością.
  • arekkantor.mys Re: Royal Energy 15.06.20, 15:08
   No to daję znać, że nie pogoniłem ;) Instalacja przeciągneła się do dwóch dni, bo trochę deszcz przeszkadzał. Wszystko ok na tą chwilę, czekamy teraz na wymianę licznika.
  • krolkarol5607 Re: Royal Energy 08.07.20, 13:50
   Konkret, bardzo miły kontakt od samego początku, przedstawiciel na 5+, montaż bez zarzutu. Wszystko działa .
   Bardzo sprawna i miła ekipa montażystów. Polecam, pełna profeska.
  • mituraanna Re: Royal Energy 02.03.21, 13:52
   9,9 kwh zamontowane w zeszły piątek. Jestem zdumiona, bo spora instalacja ogarnięta w jeden dzień. Miałam dwie "kontr" oferty w podobnych cenach. To co mnie przekonało to przesłany do mnie na maila, kilkunastostronicowy projekt instalacji. Pełna wizualizacja i opis, jestem Kobietą, ale takie elementy są dla mnie istotne. Wszytko czytelnie opisane, wyliczone. Sam montaż przebiegł sprawnie /chętnie dodam zdjęcia ale nie widzę tutaj takiej opcji/, realizacja o dziwo po tygodniu od podpisania umowy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka