Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    problem z odbiorem mieszkania

    IP: *.crowley.pl 26.08.05, 07:53
    Witam,
    jestem na etapie odbioru mieszkania od developera.Mieszkanie ktore kupilem,
    wczesniej bylo zarezerwowane przez klienta ktory wprowadzil zmiany na etapie
    budowy.Niestety nie o wszystkich tych zmianach zostalem poinformowany
    m.in.wyprowadzenia pradu i wody w kuchni i lazience w zupelnie innych
    miejscach niz mi pokazywano na rys.podczas zakupu. Czy mam szanse
    wywalczyc "przeniesienie wody" w miejsce z czasu przed zmianami mimo, ze do
    naszej umowy przedwst. nie byl dolaczony projekt budowlany (skopiowalem
    kiedys projekt poczatk.) ? Prosze o pomoc bo nie wiem jak podejsc do tematu
    przy odbiorze mieszkania a develop. gra mi na nosie.Dziekuje za kazda
    sugestie.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka