Gość: Stach
IP: 192.168.10.* / *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl
22.09.01, 17:52
W nowym domu chcę zainstalować ogrzewanie podłogowe w kuchni i łazience.
W pozostałych pomieszczeniach grzejniki. Wykonawca proponuje zasilanie
instalacji podłogowej wodą z powrotu z grzejnika - twierdzi, że tak będzie
znacznie taniej. Słyszałem, że nie jest to dobre rozwiązanie. Proszę o radę.