Gość: iwonag271
IP: proxy / *.bresa.com.pl
15.10.02, 16:03
Kochani
czy ktoś ma namiary na kogoś kto pomógłby w wywiezieniu gruzu z wywalonej
ściany. A może ktoś potrzebuje takiego surowca bo wiem że znajominie dawno
szukali- niwstety nie zgrało się w czasie. pozdr