Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    IP: proxy / *.bresa.com.pl 15.10.02, 16:03
    Kochani
    czy ktoś ma namiary na kogoś kto pomógłby w wywiezieniu gruzu z wywalonej
    ściany. A może ktoś potrzebuje takiego surowca bo wiem że znajominie dawno
    szukali- niwstety nie zgrało się w czasie. pozdr
    Obserwuj wątek
      • Gość: mac1 Re: gruz IP: 213.77.125.* 16.10.02, 07:32
        Gość portalu: iwonag271 napisał(a):

        > Kochani
        > czy ktoś ma namiary na kogoś kto pomógłby w wywiezieniu gruzu z wywalonej
        > ściany. A może ktoś potrzebuje takiego surowca bo wiem że znajominie dawno
        > szukali- niwstety nie zgrało się w czasie. pozdr

        Ja to załatwiłem z Zakładem Oczyszczania Miasta. Podstawili kontyner 2 razy po
        3 dni. Cena 249 zł/szt. niestety, ale masz papier dla Strazy Miejskiej. Można
        to prawdopodobnie odliczyć z podatku, faktura "wywóz gruzu". Pzdr.
        • Gość: Jasio Re: gruz IP: *.proxy.aol.com 19.10.02, 05:49
          Czyzby straz miejska zaczela zajmowac sie zbiorka makulatury??
          Pzdr

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka