Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Internet na Ursynowie - ???

IP: *.acn.pl / 10.71.6.* 02.01.03, 15:09
    (Moze to forum bedzie wlasciwsze?)

Chodza sluchy, ze telewizje kablowe stracily zainteresowanie Ursynowem, w
    zwiazku z czym niechetnie daja sygnal TV i Internet w nowych budynkach (lub
    nie daja go wcale).

Czy osoby mieszkajace w nowych budynkach na Kabatach (od 2001 lub 2002 roku)
    moglby sie wypowiedziec, czy maja Internet z kablowki (UPC, Aster, inne)?
    Jest to zwykle najtansza mozliwosc uzyskania stalego dostepu do Internetu...

Szczegolnie interesuje mnie, czy jest/bedzie Internet z kabla w budynkach SMB
    Osiedle Kabaty (zadanie IV i V), ale nie tylko. Skoro kablowki sie wycofuja,
    to moze wszyscy sa juz skazani wylacznie na laske TPSA?

Dla uscislenia: chodzi mi nie o samo okablowanie nowych budynkow (bo to
    zwykle jest w standardzie od dewelopera), ale o FAKTYCZNE udostepnienie
    sygnalu.

Z gory dzieki za wypowiedzi
    Obserwuj wątek
        • Gość: ewka Re: Internet na Ursynowie - ??? IP: *.MAN.atcom.net.pl 06.01.03, 21:19
          A ja mam internet w ramach tzw. sieci osiedlowej od operatora, ktory nazywa sie
          Atcom SA. Mieszkam przy KEN.
          Umowy zawieralismy indywidualnie, kazde mieszkanie oddzielnie. Na samym
          poczatku powiedziano nam, ze cena dla mieszkanca jest uzalezniona od
          koncentracji chetnych w damym miejscu, jednak orientacyjnie wynosi 50-60
          zl miesiecznie oraz 400zl za podlaczenie. Takie lacze zapewnia predkosc
          128kb/s na uzytkownika.
          I rzeczywiscie - place 60 zl miesiecznie, dziala to sprawnie, firma nie stosuje
          zadnych ograniczen jak Aster City, jakosc jest lepsza niz w Aster.
              • Gość: k`k Re: Internet na Ursynowie - ??? IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 07.01.03, 22:31
                Gość portalu: ewka napisał(a):

> najgorzej jak ktos sie nie zna a zabiera glos. Co ma monitor komputera do
                > internetu? Takiej bzdury to nigdzie nie slyszalam!!!
                > Chodzi o jakosc przekazu - jest lepsza przepustowosc, ciagle dziala,
                > a jesli chodzi o ograniczenia, to w ACC po wyczerapniu limitu jestes
                odcinany.
                > Kumasz?
                ======================================

Po pierwsze: nie kumam,bo nie jestem żabą
                Po drugie:ACC to lek wykrztuśny,ja,jak przetrzesz oczęta piszę z ACN
                Po trzecie:mam komputer podłączony na stałe do sieci,ściągam bardzo dużo i
                nigdy nie miałem ŻADNYCH problemów z limitem.
                Po czwarte:limity obowiązują (chyba) w UPC,w Asterze nie ma ograniczeń.
                Po piąte:Jeśli wczytasz się w ofertę ACN wyczytasz(o ile rozumiesz słowo
                pisane,a jeśli o to chodzi mam wątpliwości),że w zależności od wykupionego
                pakietu masz większą lub mniejszą przepustowość.
                Po szóste:Najgorzej jak ktoś zabiera głos,a nie ma o temacie w którym się
                wypowiada zielonego pojęcia

Ps.Drogie dziecko,pozwolę sobie jeszcze raz zacytować twoje słowa:
                "najgorzej jak ktos sie nie zna a zabiera glos. Co ma monitor komputera do
                > internetu? Takiej bzdury to nigdzie nie slyszalam!!!"
                Wydaje mi się ,że nigdy nie słyszałaś o czymś takim jak ironia.
                Otóż,dla twojej wiadomości ironia to(definicja)Ironia, ukryte komiczne
                znaczenie negatywne, różniące się od dosłownego; pogarda wyrażona przy pomocy
                pozornej aprobaty. Czasami przybiera postać autoironii. Rozróżnia się różne
                rodzaje ironii, np. sokratyczną, tragiczną, romantyczną itp.

Pps.Musisz sie jeszcze dużo uczyć,daleka droga przed Toba

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka