Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Robaki w domu

    12.08.06, 23:49
    W moim domu żyją maleńkie (ok. 1mm długości) skaczące robaki z rzędu
    Psocoptera. Walczę z nimi już od roku zgniatając każdego który wejdzie mi w
    drogę. Przesadnie dbam o czystość w mieszkaniu mysląc , że gdy zmyję z podłóg
    wszelkie pozostałości organiczne te wstrętne robale "padną". Jednak jak na
    razie to ja "padam" z powodu prowadzonej z nimi wojny . Czy ktoś wie jakimi
    sposobami lub jaką chemią można pozbyć się tych małych ale wielce uciążliwych
    dla mnie żyjątek? Pomocy!
    Obserwuj wątek
      • szymonstanczyk to sprawa dla kom.Zawady 12.08.06, 23:51
        ten gatunek żeruje na zwłokach
        • redewka Re: to sprawa dla kom.Zawady 13.08.06, 14:14
          Wiesz Szymonie... dosyć dziwne jest to jakoby ten gatunek lubił żerować na
          zwłokach lecz...jeszcze dziwniejszy jest fenomen, że... zwłoki mogą pisać.
          • Gość: Ala Re: to sprawa dla kom.Zawady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.06, 21:22
            Redewka, ale się odkułaś. Szymonowi należało się. A swoją drogą, czy nikt z
            forumowiczów nie spotkał się z takim robactwem. Bo u mnie też one się
            zagnieżdziły, a mieszkanie mam nowe i zadbane. Podejrzewam, że moje kwiaty mają
            z tym coś wspólnego.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka