magia
04.09.06, 11:17
www.domus.wroc.pl/projekt1.html?id=43&flip=
Prosze o ocene tego projektu. nie sie podoba aczkowiek po malych przerobkach:
- skasowalabym daszek nad zewn. kominkiem, bo mi jakos do bryly domu nie
pasuje,
- polaczylabym lazienke i pomieszcz. gosp.
- moze z czesci gabinetu zrbilam spizarnie, a drzwi tarasowe zamienila na
okno skierowane na polnoc a nie wschod (mam wejscie na dzialke od poludnia).
- zastanawia mnie sens robienia kominka na zewn. - ktos ma tak i korzysta?
Dziekuje za wszelkie uwagi.