Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Projekt WEGA II - ocena

    04.09.06, 11:17
    www.domus.wroc.pl/projekt1.html?id=43&flip=
    Prosze o ocene tego projektu. nie sie podoba aczkowiek po malych przerobkach:
    - skasowalabym daszek nad zewn. kominkiem, bo mi jakos do bryly domu nie
    pasuje,
    - polaczylabym lazienke i pomieszcz. gosp.
    - moze z czesci gabinetu zrbilam spizarnie, a drzwi tarasowe zamienila na
    okno skierowane na polnoc a nie wschod (mam wejscie na dzialke od poludnia).
    - zastanawia mnie sens robienia kominka na zewn. - ktos ma tak i korzysta?

    Dziekuje za wszelkie uwagi.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka