Gość: Jagna
IP: *.bu.uni.wroc.pl
08.04.03, 12:44
Proszę poradźcie mi: szukam dobrej pralki automatycznej, mającej możliwie
dużo obrotów - na pewno więcej niż 800 - ale MALUTKIEJ, tzn. wysokość ok. 60-
70 cm. Nie jest ostotne, czy będzie ładowana z góry czy z boku.