Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Mała pralka

    IP: *.bu.uni.wroc.pl 08.04.03, 12:44
    Proszę poradźcie mi: szukam dobrej pralki automatycznej, mającej możliwie
    dużo obrotów - na pewno więcej niż 800 - ale MALUTKIEJ, tzn. wysokość ok. 60-
    70 cm. Nie jest ostotne, czy będzie ładowana z góry czy z boku.
    Obserwuj wątek
      • Gość: tt Re: Mała pralka IP: *.alcatel.pl 08.04.03, 14:47
        Gość portalu: Jagna napisał(a):

        > Proszę poradźcie mi: szukam dobrej pralki automatycznej, mającej możliwie
        > dużo obrotów - na pewno więcej niż 800 - ale MALUTKIEJ, tzn. wysokość ok. 60-
        > 70 cm. Nie jest ostotne, czy będzie ładowana z góry czy z boku.


        Candy Aquamatic 8T, Elektrolux 1170 C - obie z przodu,
        3 kg "wsadu". Tak niskiej ładowanej z góry nie ma.
        • Gość: Bi Re: Mała pralka IP: *.igik.edu.pl 08.04.03, 15:27
          Kiedys robil Polar male ladowane od gory (mam takowa, ale kupilam z 5 lat temu), ale dawno nie
          widzialam takiej w sprzedazy.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka