emma71 16.02.08, 21:07 Witam, Chciałabym pomalować regał w okleinie z buku na biało.Czy może mi ktoś polecić czym i czy się da tak żeby nie zdzierać okleiny tylko malować po niej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
moje_alle Da się ;)) ... 17.02.08, 10:16 1. jeśli obawiasz się farby możesz kupić okleinę oczywiście i okleić meble 2. jeśli chcesz malować okleinę najpierw musisz ją potraktować papierem ściernym, zrobiłam tak "przecierkę" na biało emalią akrylową do kaloryfera. MA. Odpowiedz Link Zgłoś
ekspert_tikkurila Re: Czym pomalować regał z okleiny foliowej? 19.02.08, 14:48 Aby uzyskać kryjącą powłokę należy zastosować emalię do drewna. Z oferty Tikkurila polacam np. Everal Aqua lub Feelings Furniture Paint. Malowana powierzchnia musi być jednak czysta, sucha i odtłuszczona. Odpowiedz Link Zgłoś
emma71 Re: Czym pomalować regał z okleiny foliowej? 20.02.08, 22:07 Bardzo dziękuję.Czy trzeba jeszcze lakierować po pomalowaniu czy już wystarczy? Odpowiedz Link Zgłoś
ekspert_tikkurila Re: Czym pomalować regał z okleiny foliowej? 26.02.08, 08:50 Po malowaniu nie trzeba już lakierować. Odpowiedz Link Zgłoś