Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Czym pomalować regał z okleiny foliowej?

    16.02.08, 21:07
    Witam,
    Chciałabym pomalować regał w okleinie z buku na biało.Czy może mi
    ktoś polecić czym i czy się da tak żeby nie zdzierać okleiny tylko
    malować po niej?
    Obserwuj wątek
      • moje_alle Da się ;)) ... 17.02.08, 10:16
        1. jeśli obawiasz się farby możesz kupić okleinę oczywiście i okleić meble
        2. jeśli chcesz malować okleinę najpierw musisz ją potraktować papierem
        ściernym, zrobiłam tak "przecierkę" na biało emalią akrylową do kaloryfera. MA.
      • ekspert_tikkurila Re: Czym pomalować regał z okleiny foliowej? 19.02.08, 14:48
        Aby uzyskać kryjącą powłokę należy zastosować emalię do drewna. Z
        oferty Tikkurila polacam np. Everal Aqua lub Feelings Furniture
        Paint.
        Malowana powierzchnia musi być jednak czysta, sucha i odtłuszczona.
        • emma71 Re: Czym pomalować regał z okleiny foliowej? 20.02.08, 22:07
          Bardzo dziękuję.Czy trzeba jeszcze lakierować po pomalowaniu czy już
          wystarczy?
          • ekspert_tikkurila Re: Czym pomalować regał z okleiny foliowej? 26.02.08, 08:50
            Po malowaniu nie trzeba już lakierować.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka