Gość: Michał
IP: *.chello.pl
03.10.03, 19:03
Chodzi o zamiane mieszkania własnościowego na kwaterunkowe. Czy są jakieś
ustalone zasady zamiany np: czy właściciel własnościowego musiałby być w nim
wcześniej zameldowany czy też być poprostu właścicielem, lub posiadać je
dłuższy czas (ustalony), posiadam mieszkanie w szczecinie jeśli chciałbym je
zamienić na kwaterunek np w Warszawie czy odległość gra tutaj role??
Prosze o pomoc w znalezieniu tych informacji, bende naprawde wdzięczny.
Pozdrawiam:) Michał