Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Zamiana mieszkań

    IP: *.chello.pl 03.10.03, 19:03
    Chodzi o zamiane mieszkania własnościowego na kwaterunkowe. Czy są jakieś
    ustalone zasady zamiany np: czy właściciel własnościowego musiałby być w nim
    wcześniej zameldowany czy też być poprostu właścicielem, lub posiadać je
    dłuższy czas (ustalony), posiadam mieszkanie w szczecinie jeśli chciałbym je
    zamienić na kwaterunek np w Warszawie czy odległość gra tutaj role??

    Prosze o pomoc w znalezieniu tych informacji, bende naprawde wdzięczny.

    Pozdrawiam:) Michał
    Obserwuj wątek
      • olejna Re: Zamiana mieszkań 03.10.03, 22:36
        Gość portalu: Michał napisał(a):

        > Chodzi o zamiane mieszkania własnościowego na kwaterunkowe. Czy są jakieś
        > ustalone zasady zamiany np: czy właściciel własnościowego musiałby być w nim
        > wcześniej zameldowany czy też być poprostu właścicielem, lub posiadać je
        > dłuższy czas (ustalony), posiadam mieszkanie w szczecinie jeśli chciałbym je
        > zamienić na kwaterunek np w Warszawie czy odległość gra tutaj role??
        >
        > Prosze o pomoc w znalezieniu tych informacji, bende naprawde wdzięczny.
        >
        > Pozdrawiam:) Michał

        Rozumiem, ze jestes wlascicielem tego mieszkania w Szczecinie i chcesz
        zamienic je na kwaterunkowe w Warszawie. Ponieważ twoje mieszkanie ma ststus
        wlasnosciowego wiec z twojej strony nie ma zadnych przeszkód. Natomiast
        włascicielem tego kwaterunkowego jest gmina i to ona musi wyrazić, na wniosek
        glownego najemcy, zgodę na taką zamianę. Zatem najlepiej skontaktuj się z
        odpowiednim wydziałem we właścicwej dzielnicy i tam uzyskasz wszystkie
        potrzebne informacje dot. sposobu i warunków takiej zamiany.
        • Gość: Michał Re: Zamiana mieszkań IP: *.chello.pl 04.10.03, 11:45
          Dzieki za odpowiedz mam nadzieje że gmina czy U.m nie będzie sprawiać
          problemów, chodzi mi właśnie o ogólne zasady mieszkań czy jest jakieś
          rozporządzenie w tej sprawie? :) mielibyśmy jasność.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka