pele5
14.11.03, 08:56
A ja głupi myslałem że juz po wszystkiemu...
U notariusza zapłaciliśmy opłatę sądową i mysleliśmy z żoną że już wszystko
w hipotece za nami a tu BUM!!! Jeszcze trzeba płacić...
Wzięty został kredyt na mieszkanie które ma już KW. Jest na nim hipoteka
zwykła około 65.000 CHF i kaucyjna około 28.000 CHF. Moje pytania:
1.Co było zawarte w opłacie sądowej u notariusza??
2.Jakie jeszcze opłaty nam zostały (przybliżone kwoty...) związane z KW??
Z góry dziękuję za odpowiedzi i wyrozumiałość. Już więcej nie będę zawracał
waszych głów forumowicze :)