Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Meblo ATAK na klienta

    IP: *.is.pw.edu.pl 19.11.03, 12:57
    Serdecznie odradzam zakupy w centrum meblowym Meblo Atak w Warszawie. Firma
    traktuje klienta w sposób tragiczny. Zamówłem w ww. sklepie meble, które
    miały dotrzeć do mnie w terminie maksymalnie 4 tygodni. Po 6 tygodniach
    oczekiwania i dwóch interwencjach w sklepie dowiedziałem się, że w zasadzie
    to sklep zrobił wszystko tak jak trzeba i nie poczuwa sie do winy za zwlokę,
    ponieważ po 4 tygodniach zostałem poinformowany, że dostawa mebli się opóźni.
    Rabat, jakaś rekompensata za niedotrzymanie terminu???!!! Skądże znowu, to
    tylko jakies tam moje wymysły i próby wyłudznia pieniędzy. Ostatecznie po
    długiej dyskusji, Pani z którą rozmawiałem zgodziła się łaskawie nie pobierać
    ode mnie kosztów transportu 50 PLN (ok. 0.5 % wartości zamówienia)! Ciekawe,
    że inne sklepy oferują transport Gratis już przy zakupie powyżej 1000 PLN!
    Serdecznie odradzam i przestrezgam.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka