Gość: Roger
IP: *.is.pw.edu.pl
19.11.03, 12:57
Serdecznie odradzam zakupy w centrum meblowym Meblo Atak w Warszawie. Firma
traktuje klienta w sposób tragiczny. Zamówłem w ww. sklepie meble, które
miały dotrzeć do mnie w terminie maksymalnie 4 tygodni. Po 6 tygodniach
oczekiwania i dwóch interwencjach w sklepie dowiedziałem się, że w zasadzie
to sklep zrobił wszystko tak jak trzeba i nie poczuwa sie do winy za zwlokę,
ponieważ po 4 tygodniach zostałem poinformowany, że dostawa mebli się opóźni.
Rabat, jakaś rekompensata za niedotrzymanie terminu???!!! Skądże znowu, to
tylko jakies tam moje wymysły i próby wyłudznia pieniędzy. Ostatecznie po
długiej dyskusji, Pani z którą rozmawiałem zgodziła się łaskawie nie pobierać
ode mnie kosztów transportu 50 PLN (ok. 0.5 % wartości zamówienia)! Ciekawe,
że inne sklepy oferują transport Gratis już przy zakupie powyżej 1000 PLN!
Serdecznie odradzam i przestrezgam.