Forum   stare bogaczowice

stare bogaczowice

(5 wyników)
  • Nie mieszkam na Dolnym Śląsku, ale może się to zmieni:) Proszę o informację ile kosztuje m2 działki budowlanej w Starych Bogaczowicach. Chodzi mi o realne ceny, bo w internecie można znaleźć 65-80 zł/m2. Interesują mnie informacje o rodzaju zabudowy na miejscu - gospodarstwa rolnicze czy już nowe budownictwo? Czy jest to miejsce godne polecenia, warto tam się osiedlic? Jaka perspektywa rozwoju? Łatwy dojazd do Wałbrzycha itd. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  • czy ktoś z was wie jaki jest sta na dziś byłego zalewu w Starych Bogaczewicach, czy można tam wjechać samochodem i na tej łące zrobić np na grila ?
  • MOST WAŁBZRYSKI W STARYCH BOGACZOWICACH ZAWALONY... :/
  • próżno szukać informacji o tegorocznej Hałdzie.ktoś wie czy będzie?
  • Filip Marczyński z RW w swoim programie Akcja Reakcja dziś po godzinie 15 przyjrzy się działaniom Wałbrzyskiego Związku Wodociągów i Kanalizacji. Sprawdzi jak ma się misja WZWiK do codziennej działalności Związku. Przypomnijmy, iż misją WZWiK jest "świadczenie mieszkańcom regionu wałbrzyskiego usług wodnych i kanalizacyjnych w trosce o wysoki standard ich życia oraz dobry stan środowiska naturalnego". Ponadto na stronie Związku można przeczytać: "Zasady działania Wałbrzyskiego Zw...
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?