Forum   starszy referent

starszy referent

(6 wyników)
  • w jakich granicach są zarobki st. referenta, bo chcę się starać o podwyżkę, po raz pierwszy, muszę się jakoś przygotować.
  • Witam:) Skończyłam właśnie studia finanse i bankowość na Uniwersytecie Łódzkim.Szukam pracy w mniejszym mieście już od około 1,5 miesiąca, byłam na wielu rozmowach ale nadal bez odzewu z propozycja pracy. Oprócz właśnie z uczelni.Zarobki jakie proponują na początek to tylko 1200 brutto plus premia 22%. Proszę o radę co myślicie o tym stanowisku.czy lepiej jeszcze szukać czegoś bardziej w branży i lepiej płatnego, czy może na początek ta praca wg Was jest ok? Pierwsza umowa jest na 3 miesiące...
  • zastalam zaproszona na pisemne testy do policji (praca w wydziale prezydialnym). wiem jedynie, ze maja byc pytania z ustaw o archiwizacji i z instrukcji kancelaryjnych. ale co jeszcze? ktos sie zetknal z podobnymi testami? bardzo sa szczegolowe? z jakich jeszcze dziedzin? i czy to prawda, ze na testy zapraszaja wszystkich, ktorzy aplikowali? z gory dziekuje za informacje.
  • ile zarabia się na tym stanowisku? jest to stanowisko w sluzbie cywilnej
  • Jak to jest w hierarchii? (uczelnia) 1. referent 2. starszy referent 3. samodzielny referent 4. specjalista ??? i od czego zależy zaszeregowanie do poszczególnej grupy?
  • Hej napiszcie jakie są zarobki w Urzędzie Skarbowym w Warszawie, na stanowisku referenta i wyższych?? Tylko nie piszcie, że jest w wyszukiwarce-bo to wiadomości z tamtego roku :(
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się