Gość: Jasta
IP: *.net.autocom.pl
10.06.02, 15:45
Trener Engel na boisko wprowadził tzw. "stałych bywalców kadry którzy nic nie
robią" czyli A. Bąka i M. Żewłakowa, a powinien J. Zielińskiego(za Hajtę), C.
Kucharskiego (za Olisadebe) i Sibika (za Kałużnego). Ci zawodnicy powinni grać
bo nie grali jeszcze na mistrzostwach.