kapitan.pzg 26.11.02, 11:06 KIBICE PIŁKI NOŻNEJ CZAS ROSPOCZĄĆ DYSKUSJĘ Dziś mecze i co ???? stawiam na ????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pepe20 Re: Bayer Leverkusen 26.02.03, 20:13 jestem na 3:1 dla newcastle tak myśle bayer leverkusen ma kryzyś nie ma kasy :] Odpowiedz Link Zgłoś