Dodaj do ulubionych

Bayer Leverkusen

26.11.02, 11:06
KIBICE PIŁKI NOŻNEJ
CZAS ROSPOCZĄĆ DYSKUSJĘ
Dziś mecze i co ????
stawiam na ?????
Obserwuj wątek
    • pepe20 Re: Bayer Leverkusen 26.02.03, 20:13
      jestem na 3:1 dla newcastle tak myśle bayer leverkusen ma kryzyś
      nie ma kasy :]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka