29.09.04, 17:39
w drodze glosowania czarownicy zostal przywrocony akces
Obserwuj wątek
    • czaroffnica24 Re: FPM 29.09.04, 19:39
      Aż się ze szczęścia poryczałam... :,,,)
      Jestem wzruszona i ... że tak powiem ... mam to głęboko w poważaniu.
      • jumar1 Re: FPM 30.09.04, 00:29
        czyli standard...bo ja ciebie jeszcze głebiej:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka