hispana 29.09.04, 17:39 w drodze glosowania czarownicy zostal przywrocony akces Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czaroffnica24 Re: FPM 29.09.04, 19:39 Aż się ze szczęścia poryczałam... :,,,) Jestem wzruszona i ... że tak powiem ... mam to głęboko w poważaniu. Odpowiedz Link Zgłoś