Dodaj do ulubionych

Szukam Anioła

IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 18.12.04, 11:18
Szukam swojego Anioła Stróża. Nie musi być prawdziwym Aniołem, to nawet
niepożądane. Ważne, by roztaczał wokół siebie Blask i Piękno. Ważne, by
dostrzegał Blask i Piękno. Ziemskie Anioły umieją płakać, umieją kochać,
wiedzą, ile kropek znajduje się na skrzydłach biedronki (lub przynajmniej
chcą się dowiedzieć) i jak brzmi łopot łabędzich skrzydeł. Szukam Anioła,
który karmiłby mnie marzeniami, poił łzami wzruszeń, dodał siły i odwagi oraz
pokazał paletę barw miłości... Czuję, że mój Anioł uwielbia baśnie,
Wiśniewskiego, Gretkowską, herbatę z cytryną, biały piasek wraz z kamykami
morskimi oraz wyprawy rowerowe w nieznane. Mój Anioł nie zawahałby się przed
zbudowaniem igloo i zamieszkaniu w nim, przed przemierzeniem pustyni na
wielbłądzie ani przed tańcem na bosaka w deszczu, w kałuży sięgającej po
kolana...
Wiem, że mój Anioł gdzieś się zawieruszył. A ja bardzo chcę Go odnaleźć, choć
nie wiem, czy to najwłaściwszy moment. Nie wiem też, czy można Anioła znaleźć
w Sieci, jednak nie mogę zaniedbać żadnej możliwości. Kto wie, może Anioł
właśnie tu się zabłąkał?
Obserwuj wątek
    • Gość: I M A T Re: Szukam Anioła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.04, 19:46
      Pieken:) Masz ładną dusze, wrazliwy z Ciebie człowiek.
      Anioła ma kazdy i Tój bedzie przy Tobie

      A to taplanie sie na boso w ciepłej kałuzy w czasie deszczu lub zaraz po
      deszczu cos mi przypomniało...:)
      • Gość: I M A T Re: Szukam Anioła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.04, 20:14
        Przepraszam za pismo ale mam zmeczone rece po remocie. Teraz sprzatanie i
        jeszcze cosw trzeba dokonczyc z remontu.
      • Gość: Hubert Re: Szukam Anioła IP: *.chello.pl 20.12.04, 15:25
        > A to taplanie sie na boso w ciepłej kałuzy w czasie deszczu lub zaraz po
        > deszczu cos mi przypomniało...:)

        O zabrudzeniu materią?

        Pozdrawiam Hubert
    • Gość: Cloe Re: Szukam Anioła IP: *.crowley.pl 18.12.04, 19:51
      A na pewno znajdzie sie.
      Ja mam dzieki Bogu takiego i powiem otwarcie,ze wywiazuje sie w 100% ze swojego
      zadania.
      Inna sprawa ,ze zawsze w niego wierzylam zanim jeszcze sie objawil.
      No ma on przy mnie duzo roboty.Chociaz staram sie nie dokladac mu.
      Z przerazeniem mysle,ze moglby kiedys odejsc.
      • Gość: zuza Re: Szukam Anioła IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.04, 11:48
        ojej? aniol? z twoich wymagań wynika że chyba ktos taki sie kręci
        na forum KONTAKTY: sprawdż i poczytaj: ROWEREM , lub UMIERAM Z NUDÓW...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka