pina_colada88
13.08.10, 11:46
Zmieńcie moderatora na forum Studia.
Pisałam już raz, piszę kolejny.
To co się tam dzieje to jakiś koszmar.
Zakładane są jakieś bzdurne wątki np:
forum.gazeta.pl/forum/w,245,115267301,115267301,jFeNTbhvnT.html
forum.gazeta.pl/forum/w,245,115267099,115267099,TdwnGRdQTtX.html
forum.gazeta.pl/forum/w,245,115266904,115266904,aheQgeSmo.html
Proszę!!!