13.08.10, 11:46
Zmieńcie moderatora na forum Studia.
Pisałam już raz, piszę kolejny.
To co się tam dzieje to jakiś koszmar.
Zakładane są jakieś bzdurne wątki np:
forum.gazeta.pl/forum/w,245,115267301,115267301,jFeNTbhvnT.html
forum.gazeta.pl/forum/w,245,115267099,115267099,TdwnGRdQTtX.html
forum.gazeta.pl/forum/w,245,115266904,115266904,aheQgeSmo.html
Proszę!!!
Obserwuj wątek
    • siwa Re: Błagam 13.08.10, 13:02
      To nie wina moderatora, tylko szalejących automatów spamujących.
      Pracujemy nad tym.
      • wkkr Re: Błagam 14.08.10, 16:08
        siwa napisała:

        > To nie wina moderatora, tylko szalejących automatów spamujących.
        > Pracujemy nad tym.
        ==========================
        Mogli byście tych automatów nie instalowac!
        PS
        ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka