Gość: samanta IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 08.08.02, 00:56 z Forum towarzyskiego idioty ,ktory podaje sie za Kagana .Jego zachowanie jest co najmniej skadaliczne i strasznie psuje tam powietrze.Z gory uprzejmnie dziekuje i pozdrawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek
krzys52 Re: prosimu o usuniecie.... 08.08.02, 03:09 Gość portalu: samanta napisał(a): > z Forum towarzyskiego idioty ,ktory podaje sie za Kagana .Jego zachowanie > jest co najmniej skadaliczne i strasznie psuje tam powietrze.Z gory > uprzejmnie dziekuje i pozdrawiam .. ::::::::::: .............Samanto ....Jak to milo otrzec sie o aromat ktory roztaczasz wokol siebie. Bardzo sie ciesze, ze znow jestes. Trzeba trafu pojawila sie taze Galena, szczecinianka (nie wiem czy sie znacie ale ona jest z Twojego miasta, a NIE w szczecinie cala, jak jakis dzik na przyklad:)))) Osoba nie mniej sympatyczna niz Ty. Skad Was tam tyle, w tym Szczecinie. ....Ze swoim problemem zwroc sie do Kagana. On zna sie na elektronice i cos wymysli. A ja to nawet korkow nie zmienie :O) .... Serdecznie pozdrawiam .. K.P. .. PS....Ciagle mnie smieszy to Twoje, ze ktos ma "fisia". U nas mowilo sie hyzia. Link Zgłoś
pan_laga Re: prosimu o usuniecie.... 08.08.02, 03:38 krzys52 napisał: > Gość portalu: samanta napisał(a): > > > z Forum towarzyskiego idioty ,ktory podaje sie za Kagana .Jego zachowanie > > jest co najmniej skadaliczne i strasznie psuje tam powietrze.Z gory > > uprzejmnie dziekuje i pozdrawiam > .. > ::::::::::: > .............Samanto > ....Jak to milo otrzec sie o aromat ktory roztaczasz wokol siebie. Bardzo sie > ciesze, ze znow jestes. > Trzeba trafu pojawila sie taze Galena, szczecinianka (nie wiem czy sie znacie > ale ona jest z Twojego miasta, a NIE w szczecinie cala, jak jakis dzik na > przyklad:)))) Osoba nie mniej sympatyczna niz Ty. Skad Was tam tyle, w tym > Szczecinie. > ....Ze swoim problemem zwroc sie do Kagana. On zna sie na elektronice i cos > wymysli. A ja to nawet korkow nie zmienie :O) > .... > Serdecznie pozdrawiam > .. > K.P. > .. > PS....Ciagle mnie smieszy to Twoje, ze ktos ma "fisia". U nas mowilo sie hyzia. > > a skąd Ty jesteś ? gdzie się mówi `hyzia` ? amen pan laga Link Zgłoś
Gość: samanta krzys52 IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 08.08.02, 13:07 jejjj,czesc Krzysiu:)))))) Milo Cie widziec znowu:))) jak zwykle jestes przemily i jak zawsze potrafisz wywolac u mnie usmiech na twarzy:))))))))))) Luuubie slowo"fisio" oraz jego odmiany typu fisiowac,zfisiowac etc.:))) Rozmawialam z kaganem ale chyba to zbyt wiele dla niego zlokalizowac tego dupka zolednego -klona:) Zreszta wiesz jaki jest Kagan,lubi szum wokol swojej osoby:) pozdrowiaczki i buziaczki:) Sami Link Zgłoś
Gość: Kagan Re: krzys52 IP: *.vic.bigpond.net.au 11.08.02, 11:48 Gość portalu: samanta napisał(a): > jejjj,czesc Krzysiu:)))))) Milo Cie widziec znowu:))) jak zwykle jestes > przemily i jak zawsze potrafisz wywolac u mnie usmiech na twarzy:))))))))))) > Luuubie slowo"fisio" oraz jego odmiany typu fisiowac,zfisiowac etc.:))) > Rozmawialam z kaganem ale chyba to zbyt wiele dla niego zlokalizowac tego dupka > > zolednego -klona:) Zreszta wiesz jaki jest Kagan,lubi szum wokol swojej osoby:) > pozdrowiaczki i buziaczki:) Sami Ja olewam falszywe kagany; najwyzej sie im odszczekam na forum. Natomiast nie biore sie za walke "elektroniczna", bo po 11/09/2001 to jest zbyt duze ryzyko, szczegolnie w Australii. Co innego jakbym mogl sie zrewanzowac z Polski... Pozdr. Kagan Link Zgłoś
0nly Re: Gazeta znowu czeka.... 08.08.02, 08:10 az bedzie bardziej obrazliwy.... no bo po co interweniowac, skoro na razie jest tylko ten ktos "denerwujacy"..... Link Zgłoś