Dodaj do ulubionych

prosimu o usuniecie....

IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 08.08.02, 00:56
z Forum towarzyskiego idioty ,ktory podaje sie za Kagana .Jego zachowanie
jest co najmniej skadaliczne i strasznie psuje tam powietrze.Z gory
uprzejmnie dziekuje i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • krzys52 Re: prosimu o usuniecie.... 08.08.02, 03:09
      Gość portalu: samanta napisał(a):

      > z Forum towarzyskiego idioty ,ktory podaje sie za Kagana .Jego zachowanie
      > jest co najmniej skadaliczne i strasznie psuje tam powietrze.Z gory
      > uprzejmnie dziekuje i pozdrawiam
      ..
      :::::::::::
      .............Samanto
      ....Jak to milo otrzec sie o aromat ktory roztaczasz wokol siebie. Bardzo sie
      ciesze, ze znow jestes.
      Trzeba trafu pojawila sie taze Galena, szczecinianka (nie wiem czy sie znacie
      ale ona jest z Twojego miasta, a NIE w szczecinie cala, jak jakis dzik na
      przyklad:)))) Osoba nie mniej sympatyczna niz Ty. Skad Was tam tyle, w tym
      Szczecinie.
      ....Ze swoim problemem zwroc sie do Kagana. On zna sie na elektronice i cos
      wymysli. A ja to nawet korkow nie zmienie :O)
      ....
      Serdecznie pozdrawiam
      ..
      K.P.
      ..
      PS....Ciagle mnie smieszy to Twoje, ze ktos ma "fisia". U nas mowilo sie hyzia.

      • pan_laga Re: prosimu o usuniecie.... 08.08.02, 03:38
        krzys52 napisał:

        > Gość portalu: samanta napisał(a):
        >
        > > z Forum towarzyskiego idioty ,ktory podaje sie za Kagana .Jego zachowanie
        > > jest co najmniej skadaliczne i strasznie psuje tam powietrze.Z gory
        > > uprzejmnie dziekuje i pozdrawiam
        > ..
        > :::::::::::
        > .............Samanto
        > ....Jak to milo otrzec sie o aromat ktory roztaczasz wokol siebie. Bardzo sie
        > ciesze, ze znow jestes.
        > Trzeba trafu pojawila sie taze Galena, szczecinianka (nie wiem czy sie znacie
        > ale ona jest z Twojego miasta, a NIE w szczecinie cala, jak jakis dzik na
        > przyklad:)))) Osoba nie mniej sympatyczna niz Ty. Skad Was tam tyle, w tym
        > Szczecinie.
        > ....Ze swoim problemem zwroc sie do Kagana. On zna sie na elektronice i cos
        > wymysli. A ja to nawet korkow nie zmienie :O)
        > ....
        > Serdecznie pozdrawiam
        > ..
        > K.P.
        > ..
        > PS....Ciagle mnie smieszy to Twoje, ze ktos ma "fisia". U nas mowilo sie
        hyzia.
        >
        >
        a skąd Ty jesteś ? gdzie się mówi `hyzia` ?
        amen
        pan laga
      • Gość: samanta krzys52 IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 08.08.02, 13:07
        jejjj,czesc Krzysiu:)))))) Milo Cie widziec znowu:))) jak zwykle jestes
        przemily i jak zawsze potrafisz wywolac u mnie usmiech na twarzy:)))))))))))
        Luuubie slowo"fisio" oraz jego odmiany typu fisiowac,zfisiowac etc.:)))
        Rozmawialam z kaganem ale chyba to zbyt wiele dla niego zlokalizowac tego dupka
        zolednego -klona:) Zreszta wiesz jaki jest Kagan,lubi szum wokol swojej osoby:)
        pozdrowiaczki i buziaczki:) Sami
        • Gość: Kagan Re: krzys52 IP: *.vic.bigpond.net.au 11.08.02, 11:48
          Gość portalu: samanta napisał(a):

          > jejjj,czesc Krzysiu:)))))) Milo Cie widziec znowu:))) jak zwykle jestes
          > przemily i jak zawsze potrafisz wywolac u mnie usmiech na twarzy:)))))))))))
          > Luuubie slowo"fisio" oraz jego odmiany typu fisiowac,zfisiowac etc.:)))
          > Rozmawialam z kaganem ale chyba to zbyt wiele dla niego zlokalizowac tego
          dupka
          >
          > zolednego -klona:) Zreszta wiesz jaki jest Kagan,lubi szum wokol swojej
          osoby:)
          > pozdrowiaczki i buziaczki:) Sami
          Ja olewam falszywe kagany; najwyzej sie im odszczekam na forum.
          Natomiast nie biore sie za walke "elektroniczna", bo po 11/09/2001 to jest
          zbyt duze ryzyko, szczegolnie w Australii. Co innego jakbym mogl sie
          zrewanzowac z Polski...
          Pozdr.
          Kagan
    • 0nly Re: Gazeta znowu czeka.... 08.08.02, 08:10
      az bedzie bardziej obrazliwy....
      no bo po co interweniowac, skoro na razie jest tylko ten ktos "denerwujacy".....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka